Fotografie
Ondřej okomentoval ODEMČENÝ ČLÁNEK...
před 32 min
Fotografie
Radbuza dal lajk úlovku od Bohuslav Řehák
předevčírem
Fotografie
Radbuza dal lajk úlovku od Pavel Svečula
předevčírem
Fotografie
Radbuza dal lajk úlovku od Jan Kodym
předevčírem
Fotografie
Radbuza dal lajk úlovku od Robert Vait
předevčírem

Na co se můžete těšit u stánku handicapovaných rybářů na For Fishing?

strunc 17. února 2020 0 komentářů

Novinky

Veletrh se koná v termínu od 20. do 23. února 2020 na výstavišti v Praze Letňanech a rádi bychom vás na něj chtěli tímto pozvat. Na naší výstavní ploše v hale 3 v sekci C02  vás seznámíme s činnostmi a plány naší organizace, s činností reprezentačního týmu handicapovaných rybářů v plavané, s aktivitami Středočeského územního svazu a budeme velmi potěšeni, když nás podpoříte koupí propagačních předmětů s naším logem, které jsme si pro Vás opět připravili.

Máme novou kolekci triček a mikin pro sezonu 2020. Šnaps HandiKapka z německé  regionální likérky Sonntag Neudorf se již chladí, luxusní staročeský špek od Masa Třebovle a uzený kapr a pstruh právě vyjíždějí z udírny. Po loňských pozitivních ohlasech pro vás máme opět několik druhů vín z biologické produkce Vinařství Vrátil. Především však jsme pro vás, ve spolupráci s našimi partnery a sponzory, kterým tímto mnohokráte děkujeme, opět připravili losování o ceny v celkové hodnotě převyšující 50 000 Kč. Hlavními taháky je špičkový echolot z produkce Lowrance (Wavy Boats), dvoudenní pobytový voucher v rakouských Alpách a na Slapech, bivak D.A.M., lehátko, několik navijáků, tašek a prutů, nástrahy a návnady, předplatné časopisu Rybářství a mnoho dalšího. To vše může u nás vyhrát ten, kdo na naší výstavní ploše podpoří handicapované rybáře nákupem propagačních předmětů či darem převyšujícím 200 Kč.

Věřte, že vaší účastí a příspěvkem podpoříte potřebné a pomůžete tak lidem, které osud v některých činnostech omezil… nikoli však v rybařině!

REKLAMA

Pořádající společnosti ABF, a.s. a jejímu řediteli panu Michalu Sedláčkovi tímto mnohokráte děkujeme za její podporu a plný servis, kterou organizaci handicapovaných rybářů poskytuje! Více o celém veletrhu naleznete na webu www.forfishing.cz.

REKLAMA
REKLAMA
Líbil se vám článek?

Pošlete ho dál svým přátelům

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Diskuze k článku (0)

Novinky z iRybářství na váš e-mail

Články, videa, recepty a další novinky na váš e-mail. Mějte přehled