Fotografie
KLAPSIOVÁ okomentoval Lov candátů pří...
předevčírem
Fotografie
Josef založil otázku Lov candátů pří...
předevčírem
Fotografie
Jaroslav vložil recept Smažený kapr...
předevčírem
Fotografie
Jakub přidal úlovek Kapr obecný...
předevčírem
Fotografie
drax@seznam.cz přidal úlovek Sumec velký...
předevčírem

Po osmiletém čekání přivážejí handicapovaní rybáři medaile z MS!

Marek iRybářství 18. června 2024 2 komentářů
závody

foto: MO ČRS Kladruby

ČRS a MRS +5 dalších fotek

Dlouhých osm let čekali čeští handicapovaní rybáři, až jim cinkne medaile v družstvech na mistrovství světa. Čekání skončilo a Češi po skvělém výkonu vezou z bulharského Plovdivu zasloužený bronz!

text: za MO ČRS Kladruby Jan Porhansl, za ČRS Lukáš Mareš, Jitka Chybová

Základ úspěchu tým položil již včera, kdy po prvním dnu byl třetí a dnes ve svém výkonu pokračoval a nenechával nikoho na pochybách, že tu medaili prostě chce. Trenér Vyslyšel udělal dnes oproti pátku jednu změnu, kdy Petra Svatoše nahradil Jánem Omamikem. Celý tým pracoval skvěle, a i když Češi měli ze všech účastníků největší zdravotní handicap, bojovali o každou rybu až do konce.

REKLAMA

Po šestých místech z posledních dvou světových šampionátů, to v Bulharsku konečně vyšlo. Radost v týmu je obrovská. Poděkování si zaslouží úplně všichni členové naší výpravy, každý se na bronzové medaili podílel svým dílem – trenér, závodníci, asistenti i kluci, kteří vytvářeli podmínky v zákulisí českého týmu. Neztratili jsme se ani v jednotlivcích – Emanuel Vyhlídal byl celkově 7., Radim Kozlovský 13., Petr Krym 15., Ján Omamik 33. a Petr Svatoš 35. Je to pro nás všechny obrovská vzpruha do další práce.

A je čas poděkovat těm, bez kterých bychom tu nemohli být: děkujeme Českému rybářskému svazu, Středočeskému územnímu svazu, společnostem AUTO-EDER Karlovy Vary, Sedldekor Bohumila Sedláčka za zapůjčení vozů a Maso Třebovle za zakoupení vysílaček.

REKLAMA

Děkujeme i za podporu, které se nám z Česka dostávalo.

Za ČRS srdečně gratulujeme k úspěchu na mistrovství světa v Plovdivu! Vaše bronzové medaile jsou důkazem vaší vytrvalosti. Děkujeme všem za reprezentaci na světovém šampionátu.

Petrův zdar!

REKLAMA
REKLAMA
Líbil se vám článek?

Pošlete ho dál svým přátelům

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Diskuze k článku (2)

  1. Wow, parádní úspěch 👍 respekt a gratulace!

Novinky z iRybářství na váš e-mail

Články, videa, recepty a další novinky na váš e-mail. Mějte přehled