Fotografie
KLAPSIOVÁ okomentoval Lov candátů pří...
před 4 dny
Fotografie
Josef založil otázku Lov candátů pří...
před 4 dny
Fotografie
Jaroslav vložil recept Smažený kapr...
před 4 dny
Fotografie
Jakub přidal úlovek Kapr obecný...
před 4 dny
Fotografie
drax@seznam.cz přidal úlovek Sumec velký...
před 4 dny

Vše o rybaření přehledně a zdarma v nové aplikaci FISHAPP.CZ

strunc 4. července 2020 1 komentářů

Komerční články

Všem milovníkům rybaření nově slouží jedinečná aplikace FISHAPP.CZ, která je ZDARMA ke stažení pro všechny druhy telefonů na App Store i na Google play. Autorům aplikace se podařilo shromáždit veškeré informace nezbytné pro každého rybáře. Podrobnosti o aplikaci i jak si ji aktivovat a začít využívat její široké služby, naleznete na stránkách www.fishapp.cz.

Sjednotit základní informace nezbytné k rybaření, kterému nejen u nás podlehly desetitisíce lidí, mít vše přehledně na jednom místě, to si dali za cíl vývojáři aplikace FISHAPP.CZ, která je všem milovníkům rybaření k dispozici a cestu k ní si našly stovky rybářů. Využijte této jedinečné možnosti také vy.

Každý rybář si v aplikaci FISHAPP.CZ najde, co potřebuje: přehled veřejných i soukromých revírů, jaké ryby v našich vodách jsou, nejmenší lovné míry ryb, hmotnosti ryb dle velikosti, doby hájení ryb a mnoho dalšího. Nechybí ani široká nabídka kamenných i internetových obchodů s rybářskými potřebami nebo informace o firmách, které vše nezbytné pro rybáře vyrábějí.

REKLAMA

Podrobnosti jak si aplikaci stáhnout, veškeré informace, které obsahují i možnosti, jak být její aktivní součástí, se dočtete na stránkách www.fishapp.cz v případě dotazů, podnětů, připomínek se můžete obrátit na info@fishapp.cz.

Petrův ZDAR Váš tým FISHAPP.CZ.

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
Líbil se vám článek?

Pošlete ho dál svým přátelům

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Diskuze k článku (1)

  1. Dobrý den, máte nějaké finanční starosti nebo chcete platit účty nebo začít podnikat a hledáte někoho, kdo by vám pomohl, jsme spolehlivý věřitel, který nabízí půjčky důvěryhodným lidem, někomu, kdo neutíká s penězi, my nabídněte půjčky od 5 000 Kč do 500 000 000 Kč s velmi nízkou úrokovou sazbou na dobu (1 až 400) měsíců pro více informací kontaktujte Email: cihalikovavero2@gmail.com

Novinky z iRybářství na váš e-mail

Články, videa, recepty a další novinky na váš e-mail. Mějte přehled