Fotografie
Jiří přidal úlovek Ostroretka stěh...
před 5 dny
Fotografie
Dan okomentoval Učíme se v Třeb...
před 6 dny
Fotografie
Ondřej dal lajk úlovku od Helena...
před 6 dny
Fotografie
jindrates@seznam.cz dal lajk úlovku od Martin Dvořák
před 8 dny
Fotografie
jindrates@seznam.cz dal lajk úlovku od Jakub Anděl
před 8 dny

5 jednoduchých rad, jak se rybář uchrání před nákazou koronaviru

strunc 11. března 2020 3 komentářů

Novinky

Text: David Štrunc, foto: autor

V následujících pěti krocích vám přinášíme jednoduchý návod, jak tyto dny přežít bez úhony. Věříme, že vám pomůže. (Stejně jako nám.)

Rada č. 1

Něž cokoli začnete dělat, nalijte si dezinfekční kalíšek. Obsahovat by měl tekutinu, ve které bude minimálně 40 % ethanolu. A při požívání pamatujte, že alkohol podávaný v malých dávkách neškodí v jakémkoli množství.

REKLAMA

Rada č. 2

Vezměte si pruty a vyrazte k vodě. Ještě je zima a u vody skoro nikoho nepotkáte, takže se vystavujete minimálnímu riziku nakažení ze strany zhoubného viru. Budete přemýšlet i nad jinými věcmi, než jestli vám váš soused zrovna neprská na kliku. A možná si dokonce ulovíte zdravou večeři.

Rada č. 3

Po návratu od vody skočte na svůj oblíbený rybářský e-shop dokoupit věci, které vám chybí. Bezpečí domova a internetu je v těchto dnech neocenitelné.

REKLAMA

Rada č. 4

Mrkněte k nám na Facebook a dejte naší stránce like, abyste byli informováni o rybářských novinkách. Na vaší zdi se tak budou objevovat také jiné novinky než jen poplašné zprávy o koronaviru.

Rada č. 5

Vypněte počítač, zapalte oheň v krbu (pokud jím disponujete), nalijte si dezinfekci z rána. Pak si dejte nohy nahoru a otevřete si časopis Rybářství, který máte určitě předplacený. Pokud ne, můžete tak udělat zde. Zapomeňte na všechny poplašné i pravdivé zprávy a užijte si večer plný rybářských článků, které vám mohou pomoci k vytoužené rybě.

REKLAMA
REKLAMA
Líbil se vám článek?

Pošlete ho dál svým přátelům

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Diskuze k článku (3)

  1. Budu rád za jakékoli informace k rybaření na českých vodách

  2. Budu ráda když mi napíšete info jak je tos rybarenim jestli můžu odjet autem k vodě do prirody i když je vyhlášena karantena děkuji za rycblou odpověď

    1. Dobrý den, mrkněte na dnešní článek, ve kterém se problematika řeší. 🙂

Novinky z iRybářství na váš e-mail

Články, videa, recepty a další novinky na váš e-mail. Mějte přehled