Fotografie
ashburtongrove@seznam.cz přidal úlovek Amur bílý...
před 24 hod
Fotografie
Jaroslav přidal úlovek Kapr obecný...
před 24 hod
Fotografie
Ladislav přidal úlovek Kapr obecný...
před 24 hod
Fotografie
Veronika okomentoval Vlkouš vám před...
včera
Fotografie
Ladislav okomentoval Na jaké pruty a...
před 5 dny

5 jednoduchých rad, jak se rybář uchrání před nákazou koronaviru

strunc 11. března 2020 3 komentářů

Novinky

Text: David Štrunc, foto: autor

V následujících pěti krocích vám přinášíme jednoduchý návod, jak tyto dny přežít bez úhony. Věříme, že vám pomůže. (Stejně jako nám.)

Rada č. 1

Něž cokoli začnete dělat, nalijte si dezinfekční kalíšek. Obsahovat by měl tekutinu, ve které bude minimálně 40 % ethanolu. A při požívání pamatujte, že alkohol podávaný v malých dávkách neškodí v jakémkoli množství.

REKLAMA

Rada č. 2

Vezměte si pruty a vyrazte k vodě. Ještě je zima a u vody skoro nikoho nepotkáte, takže se vystavujete minimálnímu riziku nakažení ze strany zhoubného viru. Budete přemýšlet i nad jinými věcmi, než jestli vám váš soused zrovna neprská na kliku. A možná si dokonce ulovíte zdravou večeři.

Rada č. 3

Po návratu od vody skočte na svůj oblíbený rybářský e-shop dokoupit věci, které vám chybí. Bezpečí domova a internetu je v těchto dnech neocenitelné.

REKLAMA

Rada č. 4

Mrkněte k nám na Facebook a dejte naší stránce like, abyste byli informováni o rybářských novinkách. Na vaší zdi se tak budou objevovat také jiné novinky než jen poplašné zprávy o koronaviru.

Rada č. 5

Vypněte počítač, zapalte oheň v krbu (pokud jím disponujete), nalijte si dezinfekci z rána. Pak si dejte nohy nahoru a otevřete si časopis Rybářství, který máte určitě předplacený. Pokud ne, můžete tak udělat zde. Zapomeňte na všechny poplašné i pravdivé zprávy a užijte si večer plný rybářských článků, které vám mohou pomoci k vytoužené rybě.

REKLAMA
REKLAMA
Líbil se vám článek?

Pošlete ho dál svým přátelům

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Diskuze k článku (3)

  1. Budu rád za jakékoli informace k rybaření na českých vodách

  2. Budu ráda když mi napíšete info jak je tos rybarenim jestli můžu odjet autem k vodě do prirody i když je vyhlášena karantena děkuji za rycblou odpověď

    1. Dobrý den, mrkněte na dnešní článek, ve kterém se problematika řeší. 🙂

Novinky z iRybářství na váš e-mail

Články, videa, recepty a další novinky na váš e-mail. Mějte přehled