Fotografie
steinerová založil otázku rychlá nebankov...
před 2 hod
Fotografie
kolnikradovan8@gmail.com založil otázku Legitimní nabíd...
před 8 hod
Fotografie
Jakub přidal úlovek Kapr obecný...
před 11 hod
Fotografie
steinerová založil otázku rychlá nebankov...
před 24 hod

Články

Rybaření je nekonečná zábava, ale i koníček, při kterém se můžeme stále zlepšovat. Pokud jste u vody rádi nejen fyzicky, ale taky v myšlenkách, vyberte si svůj šálek kávy a pusťte se do čtení!

Nejčtenější články

Novinky
12. července 2024

Když se žení vášnivý rybář, termín i místo svatby musí ustoupit...

Ryby ovlivnily svatbu Jany Hubačové a Martina Musila z Českých Budějovic. Mladá dvojice nakonec svůj první společný kompromis naštěstí nalezla...

Praxe
11. července 2024

Lov kaprů v červenci

Červenec je měsíc spojený především s rekreací. To ale neznamená, že by při tom nešlo lovit kapry. Zvlášť, když si vyberete vhodnou vodu nebo alespoň místo, kde nebude hlava na hlavě. Pak může i léto být nadějným obdobím, které přináší zajímavý a úspěšný lov.

ČRS a MRS
10. července 2024

V terénu s rybářskou stráží: Reportáž ze Zpráv z regionů CNN Prima News o kontrolách rybářských revírů

Podívejte se na včerejší reportáž ze Zpráv z regionů CNN Prima News o kontrolách rybářské stráže na rybářských revírech Českého rybářského svazu. Zjistěte, jak probíhají kontroly v terénu a kolik rybářské stráže zkontrolují rybářů.

Ostatní
9. července 2024

VIDEO: Jak správně chytat na bič

Český rybářský svaz na svém novém webu zveřejňuje zajímavá videa, která pomohou začínajícím, ale i zkušenějším rybářům při lovu ryb.

Novinky
8. července 2024

Ulovené chráněné škeble chtěli prodávat restauracím. Teď jim hrozí odnětí svobody

Kuriózní případ řešili v uplynulých dnech policisté z Krupky na Teplicku. Hlídka městských strážníků je kontaktovala, že kontrolují podezřelého, který v tašce nese velké množství škeblí. Policie to uvedla na svém webu.

Poznávání
7. července 2024

Učíme se v Třeboni: Reprodukce našich ryb

S jarem přichází reprodukce našich ryb. V březnu se začíná třít štika, v dubnu pak candát, plotice, ježdík aj. V květnu jsou to cejni a na přelomu června kapr. V samotném červnu se tře lín a následně sumec. Rybí výtěr není závislý jen na měsíci, je také velmi ovlivněn teplotou vody a světelným dnem. Ale právě teplota vody se jeví jako zásadní faktor.

Recepty
6. července 2024

Caldeirada – portugalský rybí guláš

Jednoduchý, pikantní pokrm z pánve, při jehož přípravě můžeme použít mořské i sladkovodní ryby.

Ostatní
5. července 2024

Rybaření vesele i vážně: Prázdninová dávka kresleného humoru

Čas dovolených je tady. Party rybářských kamarádů vyrážejí na dlouho plánované několikadenní výpravy. Živo je na chatách, chalupách, v karavanech a maringotkách rozesetých po březích našich vod. K létu patří lenošení na sluníčku, popíjení pivka, rybaření a pochopitelně dobrá nálada.

Novinky
4. července 2024

Pytláci měli zase smůlu. Strážníci byli rychlejší

Hned dvě party pytláků zadrželi v neděli 23. června strážníci na rybníku ve Stodůlkách na Praze 13. Městská policie Praha o tom informuje na svém webu.

Poznávání
3. července 2024

Učíme se ve Vodňanech: Stavba rybníka (1) – Výběr místa pro stavbu

Výběr vhodného místa pro stavbu rybníka je klíčovým krokem při plánování celého projektu. Při výběru (posouzení) lokality je třeba zvážit několik klíčových faktorů.

1 2 3 11 101 175 Další Poslední

Novinky z iRybářství na váš e-mail

Články, videa, recepty a další novinky na váš e-mail. Mějte přehled