Fotografie
Jaroslav okomentoval VIDEO: Pod hlad...
před 11 hod
Fotografie
Radek okomentoval VIDEO: Pod hlad...
předevčírem
Fotografie
Radek okomentoval Navnada...
předevčírem
Fotografie
Radek okomentoval Šňůra na feeder...
předevčírem
Fotografie
Radek okomentoval Na revírech Rep...
předevčírem

Časopis Rybářství můžete nově číst i v elektronické podobě!

Ondřej Cupal 3. října 2023 0 komentářů

Komerční články

Váš oblíbený časopis Rybářství si můžete nově prohlížet v digitální podobě! Objednejte si pololetní nebo roční předplatné elektronického časopisu nebo si kupte třeba jenom jedno vybrané číslo. Oproti tištěnému ušetříte hodně peněz, a navíc budete mít čtení u sebe výrazně dřív.

text: redakce foto: repro digiport.cz

Pokud upřednostňujete čtení v elektronické podobě, připravili jsme pro vás tuto novinku. Jaké jsou výhody zakoupení časopisu nebo předplatného v digitální podobě:

REKLAMA

  • CENA jedno číslo vyjde na 70 Kč (tedy o 30 Kč levněji než tištěná verze). Půlroční předplatné přijde na 390 Kč (tištěná 540 Kč) a roční předplatné na 780 Kč (tištěná 1080 Kč).
  • POHODLÍ – časopis nemusíte mít fyzicky u sebe, do svého účtu se připojíte kdykoliv a odkudkoliv. S časopisem se tak nemusíte nikam vláčet a nezabírá vám místo v tašce. Pokud víte, že nebudete mít přístup k internetu, můžete si do svého smartphonu, tabletu nebo počítače stáhnout aplikaci Mediatéka, ve které budete mít přístup k časopisu nepřetržitě.
  • EKOLOGIE – časopis se tiskne na papír a jeho výroba zatěžuje životní prostředí. Stejně jako energie vynaložená na distribuci. Digitální verze snižuje spotřebu papíru a energie spojené s tiskem a dopravou časopisů.

Při digitalizaci jsme začali spolupracovat s webem digiport.cz. Elektronický časopis je uložen na jejich portálu. Jak probíhá nákup elektronického časopisu krok po kroku?


1) Na našem webu irybarstvi.cz/predplatne si vyberete půlroční nebo roční předplatné, případně aktuální číslo nebo dříve vydané.

REKLAMA

2) Vyplníte potřebné informace v objednávkovém formuláři.

3) Na e-mail vám přijde potvrzovací zpráva s odkazem, který vás po prokliknutí odvede na web digitania.cz. Zde si založíte účet.

4) Přijde vám další e-mail o potvrzení registrace a následný odkaz pro nastavení vlastního hesla.

5) Hotovo. Můžete libovolně listovat objednaným číslem. V případě zájmu si můžete stáhnout aplikaci Mediatéka.

Pokud si objednáte předplatné (je jedno, jestli půlroční nebo roční), začíná běžet aktuálním číslem. Pokud si tedy objednáte předplatné např. 25. června, váš první časopis bude červnové číslo + 5 dalších (případně +11 dalších v případě ročního předplatného).

Máte-li zálusk na některé z předchozích čísel, můžete si je (včetně ukázkových stránek) prohlédnout pod tímto odkazem.

Přejeme vám hezké digitální čtení!

REKLAMA
REKLAMA
Líbil se vám článek?

Pošlete ho dál svým přátelům

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Diskuze k článku (0)

Novinky z iRybářství na váš e-mail

Články, videa, recepty a další novinky na váš e-mail. Mějte přehled