Fotografie
Radbuza dal lajk úlovku od Bohuslav Řehák
včera
Fotografie
Radbuza dal lajk úlovku od Pavel Svečula
včera
Fotografie
Radbuza dal lajk úlovku od Jan Kodym
včera
Fotografie
Radbuza dal lajk úlovku od Robert Vait
včera
Fotografie
Radbuza dal lajk úlovku od Jonáš Hrnčíř
včera

Čeští reprezentanti získali na mistrovství světa 32 medailí

strunc 9. září 2019 0 komentářů

Novinky

Text: David Štrunc, foto: Tomáš Kočica

Letošní mistrovství světa se konalo na letišti Hosín u Hluboké nad Vltavou. Český tým nastoupil ve složení: trenér Josef Luxa, asistent státního trenéra Ing. Josef Luxa ml.,  Kateřina Marková, Ing. Zuzana Plachá, Iva Zelenková, Jan Luxa, Jan Bombera, Patrik Lexa, Tomáš Spáčil, Bc. Karel Kobliha, Jiří Marek a Ing. Jana Brončková.

České družstvo získalo celkem 32 medailí, z tohoto bylo 14 zlatých, 12 stříbrných a 6 bronzových. Výsledek můžeme považovat za historickou událost, jedná se o největší úspěch za dobu, kdy Česká republika v rybolovné technice soutěží.

REKLAMA

Kateřina Marková získala 1. místo v pětiboji i v sedmiboji. Zuzana Plachá pak skončila v těchto disciplínách druhá. U mužů si v pětiboji odnesl 1. místo Jan Luxa a 2. místo obsadil Jan Bombera. V sedmiboji mužů naši reprezentanti opravdu zabodovali a odnesli si všechny medaile. Konkrétně v pořadí – Jan Bombera, Jan Luxa, Karel Kobliha a v posledním víceboji, kterým byl devítiboj, obsadil 1. místo Karel Kobliha a 2. místo Jan Bombera.


REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
Líbil se vám článek?

Pošlete ho dál svým přátelům

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Novinky z iRybářství na váš e-mail

Články, videa, recepty a další novinky na váš e-mail. Mějte přehled