Moravskoslezský územní svaz ČRS vypsal výběrové řízení na jednu z nejvyšších pozic. Baví vás ryby, rybaření a znáte dobře všechny rybářské zákony? Pak je to možná pozice právě pro vás!

Text: David Štrunc, foto: autor

Výběrové řízení je vypsáno na pozici jednatele Moravskoslezského územního svazu. Místo výkonu funkce se nachází v sídle Územního svazu pro Severní Moravu a Slezsko, Ostrava, Jahnova 14.

Pokud se na toto místo chcete přihlásit, měli byste splňovat ty to požadavky:

Musíte mít ukončené vysokoškolské studium (rybářského, přírodovědeckého, ekonomického nebo právního zaměření). Měli byste být trestně bezúhonní, vlastnit řidičské oprávnění skupiny B a být časově flexibilní, což je při této práci asi každému jasné.

Důležitá je i znalost zákonů, konkrétně Zákona o rybářství, prováděcí vyhlášky, Stanov ČRS a Jednacího řádu . Vyžadována je také praxe v oboru rybářství.

Zaujala vás tato nabídka a máte pocit, že to je práce přesně pro vás? Pak neváhejte a pošlete svůj životopis s motivačním dopisem a kopií nejvyššího dosaženého vzdělání na adresu Územní svaz pro Severní Moravu a Slezsko, Jahnova 14, 709 00  Ostrava – Mariánské Hory. Životopisy můžete posílat do 11. 5. 2020.

Napsat komentář