Je krásné vidět děti, které mají radost z každého úlovku. Mnozí rybáři dnes nad některými druhy nebo malými rybami ohrnou nos. Radost v dětských očích by nám měla připomínat, že žádná ryba není méněcenná a že rybaření by nemělo být jen o ulovení obřího kapra, štiky nebo sumce.

Markéta

Jmenuji se Markéta a je mi 14 let. Na ryby chodím s taťkou, maminkou a mladší sestřičkou. Mojí sestře je 10 let a jmenuje se Sabinka. Sestra chodí s námi a taky rybaří. Jde jí to docela hezky. Chodíme na soukromý rybník do Kunovic v okresu Vsetín. V rybníku je ryb spousta a tak vždycky s taťkou závodíme, kdo jich chytí víc. A hlavně jaké délky. Zatím je to tak na stejno. Už jsme jich chytili spoustu, ale jen pár z nich jelo s námi domů. Petrův zdar!

Matěj a Vojta

Posílám vám fotky vnuků s úlovky. Matěj a Vojta Jeníčkovi jsou dvojčata, i když to tak nevypadá. Oba jsou  vášnivými rybáři. Byli jsme chytat na jedné privátní vodě, kde se klukům velice dařilo. Matýsek nakreslil všem hodným rybářům obrázek s přáním, aby nachytali hodně ryb, tak jako on s bratrem Vojtou.

Napsat komentář