Fotografie
Vojtech přidal úlovek Pstruh obecný...
před 23 hod
Fotografie
Vojtech přidal úlovek Kapr obecný...
před 23 hod
Fotografie
Michal přidal úlovek Amur bílý...
před 24 hod
Fotografie
Michal přidal úlovek Amur bílý...
před 24 hod
Fotografie
Michal přidal úlovek Amur bílý...
před 24 hod

FISHTIME.CZ. Šikovný vyhledávač rybářských lokalit, který funguje rychle a ZDARMA

Marek iRybářství 18. prosince 2022 0 komentářů
rybář

foto: Fishtime.cz

Komerční články

Existuje celá řada cestovních agentur nabízejících rybářské destinace, které vám zařídí kompletní rybářskou dovolenou den po dni, pomalu hodinu po hodině. Takovéto dovolené jsou fajn, ale ne tak úplně pro každého. Mnoho rybářů preferuje spíše volnost a soukromí. Jet si, kam zrovna člověk chce, chytat ryby které chce, a užívat si dobrodružství se svými nejbližšími.

text: redakce

Další podstatnou věcí je cena. Dovolené přes cestovní agentury jsou obvykle výrazně dražší, než dovolená tzv. na vlastní pěst. A právě portálů či vyhledávačů rybářských lokalit po celém světě je velmi málo. Právě to ale změnila společnost Fishtime.cz.

REKLAMA

Jedná se o portál, který za vás vyhledává ověřené lokality, rezervuje ubytování, lodě, rybářské licence a další potřebné věci.

fishtime.cz
foto: Fishtime.cz

Doporučí nejlepší cestu, trajekt, letenku, návnady, oblečení, vybavení a jiné.

REKLAMA

Zákazník se nemusí bát jazykové bariéry a špatně vybrané lokality. Vše se řeší v českém nebo anglickém jazyce.

Portál inzeruje pouze ověřené provozovatele.

fishtime.cz
foto: Fishtime.cz

 Největší výhodou je, že portál s širokým výběrem lokalit je pro všechny zcela zdarma. Lokality nabízí za stejné ceny, které získáte přímo od provozovatelů či majitelů rybářských kempů, chat, apartmánů a dalších, a tak nezaplatíte ani korunu navíc.

Neztrácejte svůj čas, prostě chytejte.

Fishtime.cz

Jak to funguje?

Pro vyhledání vaší vysněné lokality můžete využít přehledné filtry na úvodní stránce portálu. Díky filtrům si můžete vyhledat váš oblíbený typ vody, typ rybaření nebo destinaci. Zároveň se můžete inspirovat nejvíce navštěvovanými destinacemi, které také najdete přímo na úvodní stránce.

fishtime.cz
foto: Fishtime.cz

Nabídka lokalit je velmi pestrá a zajímavá. Nutno dodat, že zde nenaleznete pouze místo, mapu a jakou rybu ulovíte. Dostane se vám podrobného a pečlivého přehledu, co vše můžete na vámi zvolené lokalitě očekávat.

Mimo jiné se také dočtete o pravidlech lovu, provozní době, technice lovu, okolí a ceníku. Tedy nemusíte žádné informace zbytečně dohledávat. K pokochání jsou u každého místa přiložené fotografie samotných rybářů s úlovkem.

fishtime.cz
foto: Fishtime.cz

Dále už stačí jen zaslat poptávku, a portál za vás vše potřebné zařídí.

Samozřejmě zde nechybí ani možnost ubytování, které je taktéž přesně specifikováno a dostatečně okomentováno.

 Fishtime tým se snaží uspokojit každého příchozího na svůj portál. A především, co je důležité dodat, je to, že vyhledávání nebylo nikdy jednodušší.

Provozovatelé portálu stále objevují nová místa a přidávají je do nabídky, a pokud rybář nenajde svou lokalitu, rádi mu s hledáním pomůžou.

fishtime.cz
foto: Fishtime.cz

Novou službou portálu jsou průvodci. Pokud si nejste jistí svými rybářskými zkušenostmi nebo si je chcete zlepšit, portál vám doporučí česky hovořícího průvodce na vaši výpravu.

Zakladatel, vize a plány portálu FISHTIME.CZ do budoucna

Bez rybářských zkušeností Jiřího Nováka, zakladatele portálu, by nebyl Fishtime tam, kde je dnes. Rybolov je jeho koníčkem, vášní a životním stylem.

Sám měl kdysi potíže s vyhledáváním rybářských lokalit a cítil to jako velký hendikep při výběru rybářské destinace. Právě to bylo impulsem k vytvoření jednotného vyhledávače rybářských lokalit.

fishtime.cz
foto: Fishtime.cz

Vizí portálu je především cenová relace. Přijdou si na své ti rybáři, kteří nechtějí za dovolenou utrácet větší množství peněz a chtějí se vyhnout zbytečným poplatkům či drahému průvodci.

Zároveň portál nabízí i dražší rybářské pobyty, především v zahraničí, ale i přesto se snaží zaměřit na cenově dostupnější možnosti.

Co se týče plánů do budoucna, snaží se vyhledávat nové atraktivní lokality, které budou všem dostupné i po vlastní ose. Jednou z myšlenek je podpořit zahraniční provozovatele rybářských služeb. Důvodů je hned několik, a jedním z nich je ulevit českým vodám od náporu rybářů.

fishtime.cz
foto: Fishtime.cz

Rybaření totiž čím dál více nabývá na popularitě a rybářů na vodách stále přibývá, což vnímá sám zakladatel.

Fishtime si rychle získal své fanoušky a podporovatele. Proto ani vy neváhejte a prozkoumejte portál a všechno, co nabízí.

www.fishtime.cz

REKLAMA
REKLAMA
Líbil se vám článek?

Pošlete ho dál svým přátelům

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Diskuze k článku (0)

Novinky z iRybářství na váš e-mail

Články, videa, recepty a další novinky na váš e-mail. Mějte přehled