Fotografie
katerinavankova014@gmail.com přidal úlovek Bolen dravý...
před 22 hod
Fotografie
Zdeněk přidal úlovek Štika obecná...
před 22 hod
Fotografie
Jaromir přidal úlovek Amur bílý...
před 22 hod
Fotografie
auto-maulik@seznam.cz přidal úlovek Kapr obecný...
před 22 hod
Fotografie
Brian přidal úlovek Sumec velký...
před 22 hod

FOR FISHING bude letos největší v historii, říká šéf veletrhu

strunc 31. ledna 2020 0 komentářů

Rozhovory

Michale, jaký bude 11. ročník veletrhu FOR FISHING?

Už teď víme, že největší v historii. V pěti halách se na výstavní ploše 18 000 m2 představí více než 200 firem. A to jak těch skalních, které na veletrhu nikdy nechybí, tak i úplných nováčků.

Budou haly opět tematicky rozděleny?

REKLAMA

Ano, i v roce 2020 usnadníme rybářům orientaci v nabitém letňanském výstaviš­ti. Hala 2 bude univerzální, kde budou zastoupeny všechny rybolovné techniky. Hala 3 bude zaměřena na kaprařinu. Hala 4 na kaprařinu, přívlač a feeder. Na konci haly 5 najdou návštěvníci obří akvárium a přívlačovou arénu. V hale 6 bude probíhat doprovodný program veletrhu.

Jaký doprovodný program pro návštěvníky letos chystáte?

REKLAMA

Rosteme nejen co do velikosti výstavní plochy, ale také množstvím doprovodného programu. Nově jsme navázali spolupráci s Biologickým centrem AV ČR. Návštěvníci tak uvidí přímo v hale 6 výzkumnou laboratoř a zajímavé přednášky. Nově se uskuteční také charitativní aukce obrazů, jejíž výtěžek poputuje handicapovaným rybářům. Připraveno bude i oblíbené rybářské kino nebo návštěvnická soutěž, která bude probíhat po dobu konání veletrhu.

Potkají návštěvníci na veletrhu i nějaké známé tváře?

Určitě. Veletrh každoročně navštíví i mnoho známých českých i zahraničních rybářů a rybářek. Mnozí z nich potěší návštěvníky oblíbenými přednáškami. Příchozí se tak budou moci osobně potkat s Josefem Konopáskem, Martinem Maťákem, Davidem Štruncem, Martinem Grünem, Romanem Matulou, Alanem Blairem nebo Jakubem Vágnerem.

Představí se i nějaké nové firmy, které jsme v minulých letech na veletrhu neviděli?

Nováčkem na veletrhu bude firma Parys, která chystá největší expozici na veletrhu – celkem 700 m2. Dále se veletrhu zúčastní anglická firma Korda, dánská firma Svendsen-sport, italská firma Rolly carp, polská firma Mikado, slovenské firmy Balogh big fish a Fishmania a v neposlední řadě nové české rybářské potřeby AZ FISHING.

Kde mohou návštěvníci koupit vstupenky na veletrh?

Vstupenky jsou k dostání v předprodeji na webu vstupenky-pva.cz/for-fishing-2020 za zvýhodněnou cenu 200 Kč. Návštěvník se tak vyhne frontám u pokladen. Na místě budou lístky v prodeji za 250 Kč. Děti do 140 cm a ZTP a ZTP/P mají vstup zdarma. Veletrh bude pro návštěvníky otevřen ve čtvrtek a v pátek od 10 do 18 hodin, v sobotu od 9 do 18 a v neděli od 9 do 16 hodin. Více informací najdou zájemci na www.forfishing.cz.

REKLAMA
REKLAMA
Líbil se vám článek?

Pošlete ho dál svým přátelům

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Diskuze k článku (0)

Novinky z iRybářství na váš e-mail

Články, videa, recepty a další novinky na váš e-mail. Mějte přehled