Na zlodějíčky a nepoctivé lidi narazíte bohužel všude. Je smutné, že už i v zahraničí můžete potkat česky psané cedule Češi, nekraďte! Své by o tom mohli vyprávět členové organizace handicapovaných rybářů Kladruby.

Text: Tomáš Kučera a Jan Porhansl, foto: http://www.handicap-rybari.cz/

V neděli večer nám do redakce dorazil email. Po jeho přečtení nám bylo smutno… Někteří lidé opravdu nemají morálku a ani kousek cti. Rozhodli jsme se o celý příběh podělit s vámi a zveřejnit ho:

Vážení přátelé organizace handicapovaných rybářů Kladruby!

Chtěli bychom se s vámi podělit o naši neblahou zkušenost, která výrazně zasáhla ke konci roku naši organizaci. Týden po letošních říjnových rybářských závodech, které ukončily úspěšnou rybářskou sezónu 2019, jsme se stali terčem zlodějských predátorů, kteří nám zcizili vybavení za více jak sto tisíc korun, které je pro údržbu revíru a pořádání závodů pro organizaci nezbytné.

Apelujeme po naší neblahé zkušenosti na všechny, aby si svůj majetek zabezpečili a případně adekvátně pojistili!

My jsme tuto stránku věci částečně podcenili… Ani nezisková organizace, která podporuje handicapované rybáře po celé ČR, nebyla bezpáteřními zloději ušetřena.

Na základě výše uvedeného jsme byli nuceni zřídit transparentní účet u ČS 5719749349/0800 a budeme rádi za jakoukoli podporu. Finance plně použijeme na nákup odcizených věcí a pro naše výdaje budoucí. Vzhledem k transparentnosti účtu každý uvidí, jakým stylem bylo s penězi naloženo.

Přejeme, nechť se vám podobné vyhýbá a jsme s úctou a pozdravem

Tomáš Kučera a Jan Porhansl

Komentáře (2)

Napsat komentář