Fotografie
Jaroslav přidal úlovek Kapr obecný...
před 3 hod
Fotografie
Jaroslav přidal úlovek Kapr obecný...
včera
Fotografie
Jaroslav okomentoval Makrela na klac...
včera
Fotografie
Jaroslav okomentoval Staročeská kapř...
včera
Fotografie
Jaroslav okomentoval Učíme se v Třeb...
včera

Jakub Vágner se stal otcem: „Moje největší hrdinka Claudie mi dala malou rybářku Kayu...“

Marek iRybářství 11. dubna 2022 0 komentářů
Kaya Vágnerová

foto: Instagram Jakuba Vágnera

Novinky

Na konci listopadu byla svatba, teď se nejslavnějšímu rybářskému páru narodila holčička. Jakubova manželka Claudia přivedla na svět holčičku Kayu. V sobotu o tom informoval Blesk.cz s odvoláním na Jakubova otce Karla Vágnera. V neděli pak sám Jakub zveřejnil na svém Instagramu dojemnou fotografii malé Kayi.

text: Marek Kožušník

„V životě jsem viděl opravdu krásná místa. Procestoval jsem v podstatě celý svět a zažil kouzelné chvíle, které se nedají popsat slovy. Nejkrásnější západy slunce, přátelství s lidmi vzdálených národů či kmenů, pestrý život ve všech jeho podobách. Ale pak vidíte svou ženu, jak křičí bolestí, aby přivedla na svět úplně nový život,“ píše na svém Instagramu dojatý Jakub Vágner.

REKLAMA

Jakub Vágner
foto: Blesk, Tonda Tran

„Možná jsi ten nejtvrdší chlap, ale do očí se ti derou slzy. Chceš své ženě pomoci v bolestech, ale nemůžeš… Je to prastarý rituál stvořený samotnou přírodou. Nečekejte porod jako z amerického filmu. Je to krev, pot a výkřiky, které jsi ještě nezažil. Nepředstavitelná porce emocí, která je pro chlapa jako diváka děsivá, ale zároveň krásná,“ pokračuje na Instagramu Jakub Vágner.

Kaya Vágnerová
foto: Instagram Jakuba Vágnera

„Pak uslyšíte křik dítěte a zrodí se váš celoživotní otisk. Moment, který se nedá popsat. To se musí zažít. Vše, co jsem viděl a zažil, najednou dostává zcela nový rozměr. Jsem na svou ženu hrdý a pokud jsem k ní doteď choval velký respekt a lásku, tak dnes jsou tyto pocity mnohem silnější. Moje největší hrdinka Claudie mi dala malou rybářku Kayu,“ dodává.

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
Líbil se vám článek?

Pošlete ho dál svým přátelům

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Diskuze k článku (0)

Novinky z iRybářství na váš e-mail

Články, videa, recepty a další novinky na váš e-mail. Mějte přehled