Fotografie
okomentoval VIDEO: Co se dě...
včera
Fotografie
Jaroslav přidal úlovek Kapr obecný...
předevčírem
Fotografie
Jaroslav přidal úlovek Kapr obecný...
před 4 dny
Fotografie
Jaroslav okomentoval Makrela na klac...
před 4 dny
Fotografie
Jaroslav okomentoval Staročeská kapř...
před 4 dny

KRÁLOVSTVÍ RYBÁŘŮ s.r.o.

strunc 12. listopadu 2019 0 komentářů

Kamenné obchody

Specializace

Přízemní část prodejny je specializovaná na přívlač, lov sumců a muškařinu, která nemá v naší republice, co se vázacích materiálů týká, konkurenci. Naleznete zde také veškeré vybavení pro mořský rybolov, a to pro studená i teplá moře.

V horním patře nakoupíte vše potřebné pro kaprařinu, feeder, plavanou, také echoloty Humminbird, Deeper, Lowrance, elektromotory MinnKota, Haswing, Haibo, dále vše potřebné pro kempink, oblečení, také nafukovací čluny, bellyboaty a tak dále.
Regály jsou plné nepostradatelných drobností k výrobě koncových montáží, v nabídce jsou vlasce a šňůry renomovaných firem, háčky, zátěže, splávky, krmítka… Zkrátka vše, nač si jen rybářské srdce vzpomene, včetně rybářských nástrah, návnad, a to i živých. Regály jsou plné boilie, pelet a vnadících směsí, atraktantů a dalších moderních nástrah našich i světově známých firem.

Značky

V přívlači je zastoupena například Rapala, Salmo, ABU Garcia, JSA Ice Fish, WFT, Mepps, Berkley, Savage Gear, RedBass, Gunki, Fox Rage. V muškařině Hanák Competition, Greys, Hardy, Sims, Hodgman, Airflo, Rio, Tvrdek, materiály od Hends, Knápek, Tommy – Fly, Klíma, doplňky Stofo, Salix Alba… V sumcovém programu najdete Black Cat, MAD CAT, Bubeník… Samozřejmostí jsou navijáky Shimano, Daiwa, Mivardi, Okuma, Fox, DAM, Tica a další.

REKLAMA

V kaprařině jsou firmy Jet Fish, Mikbaits, Nikl, Dynamite Baits, Nash, Mivardi, LK Baits, Star Baits, Sensas, Lorpio, Timár a mnohé další. Jako jedni z mála nabízíme produkty firmy MIDDY, kvalitní výrobky od Carp Spirit, Korda, Fox, Garda, Ridge Monkey, Giants Fishing, Delphin, Zfishing, Geoff Anderson a tak bychom mohli pokračovat po hodně dlouhou dobu.

Další informace

Otvírací doba
Pondělí9:00-18:00
Úterý9:00-18:00
Středa9:00-18:00
Čtvrtek9:00-18:00
Pátek9:00-18:00
Sobota8:00-12:00
Nedělezavřeno

Prodejna se hned po svém vzniku stala velmi oblíbenou, protože nabízí ve dvou podlažích na čtyřech stech metrech čtverečních vše, co rybář potřebuje, a pokud požadovaná věc není právě k dispozici, je vždy nabídnuta alternativa, případně je zboží v nejbližším možném termínu objednáno.
Obsluha prodejny se od svého začátku prakticky nezměnila, a tak zde stále najdete známé ochotné a vstřícné tváře, které vám poradí vždy, když si nejste v něčem jistí. Všichni zaměstnanci jsou také rybáři, takže jejich informace nejsou zprostředkované, ale pochází přímo z vlastní praxe. Velkou výhodou je bezproblémové parkování přímo před prodejnou, což ve větších městech není běžné.
Prodejna rybářských potřeb nese zcela nový název a je Královstvím rybářů doslova a do písmene. K už tak široké nabídce přidáváme stále nové značky, takže si zde vybere opravdu každý. Pro naše věrné zákazníky máme připraven slevový program plný výhod, stačí se zaregistrovat. Slevový program platí jak v kamenné prodejně, tak na e-shopu Království rybářů (www.kralovstvi-rybaru.cz). Těšit se můžete na různé soutěže, také na akční ceny některých výrobků a přímo v prodejně se můžete setkat při různých příležitostech i se známými osobnostmi naší rybařiny.

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
Líbil se vám článek?

Pošlete ho dál svým přátelům

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Diskuze k článku (0)

Novinky z iRybářství na váš e-mail

Články, videa, recepty a další novinky na váš e-mail. Mějte přehled