Fotografie
Stanislava přidal úlovek Kapr obecný...
před 5 dny
Fotografie
Vojtech přidal úlovek Kapr obecný...
před 5 dny
Fotografie
Vojtech přidal úlovek Siven americký...
před 5 dny
Fotografie
Karel okomentoval Oranžová do čis...
před 5 dny
Fotografie
Karel okomentoval VIDEO: Aktivně ...
před 5 dny

Máte doma malého rybáře? Pořiďte mu první povolenku zdarma!

Marek iRybářství 24. ledna 2023 0 komentářů
povolenka

foto: Marek Kožušník

ČRS a MRS

Začíná s vámi chodit k vodě syn nebo dcera? Propadli stejně jako vy kouzlu rybaření? Chcete jim pořídit první povolenku? Dobrá zpráva je, že by mohla být zdarma.

text: Marek Kožušník s využitím textu Lukáše Mareše, mluvčího ČRS

Český rybářský svaz pokračuje i v roce 2023 s akcí první povolenka pro děti do 15 let zdarma. Letos se do ní zapojily Územní svaz města Prahy, Západočeský, Východočeský a Severočeský územní svaz.

REKLAMA

Pokud je tedy vaše MO ČRS pod Středočeským, Jihočeským nebo Moravskoslezským územním svazem, akce se vás bohužel netýká.

Podmínky jsou jednoduché – dítě musí být ve věku od 6 do 15 let, musí být členem ČRS a musí jít o jeho opravdu první povolenku k lovu ryb. Pokud tedy zajdete se svým potomkem do své místní organizace, předložíte jeho platnou členskou legitimaci a platný rybářský lístek, dítě dostane územní povolenku na rok 2023 zdarma.

REKLAMA

Další benefity

Západočeský územní svaz a Územní svaz města Prahy navíc umožňují získání celosvazové mimopstruhové nebo pstruhové povolenky. V tom případě za dítě zaplatíte jen rozdíl cen obou povolenek. Samozřejmě i v tomto případě platí, že musí jít o první povolenku v životě.

A výhody pořád nekončí. Pokud dítě ve věku od 6 do 15 let získá v roce 2023 svou první povolenku, může si koupit knihu Rybářství a rybolov za poloviční cenu (tedy 345 Kč). Stačí vyplnit a odeslat objednávku prostřednictvím www.rybsvaz.cz a přiložit kopii (sken nebo foto) obou stran členské legitimace a první povolenky získané zdarma.

rybář
foto: Marek Kožušník

Dále si může pořídit předplatné časopisu Rybářství na jeden rok, a to také za poloviční cenu (tedy 540 Kč). Předplatné časopisu je nutné objednat prostřednictvím www.rybsvaz.cz. Za 540 Kč je tak možné získat více než 1200 stran poutavého i poučného čtení z českého i zahraničního rybářského prostředí.

Pokud rybář nejste a nevíte, jak své dítě přihlásit do ČRS, najít vhodnou místní organizaci nebo získat rybářský lístek, stačí se podívat na web Českého rybářského svazu. V sekci Jak se stát rybářem najdete všechny potřebné informace.

REKLAMA
REKLAMA
Líbil se vám článek?

Pošlete ho dál svým přátelům

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Diskuze k článku (0)

Novinky z iRybářství na váš e-mail

Články, videa, recepty a další novinky na váš e-mail. Mějte přehled