Fotografie
Vojtech přidal úlovek Pstruh obecný...
před 22 hod
Fotografie
Vojtech přidal úlovek Kapr obecný...
před 22 hod
Fotografie
Michal přidal úlovek Amur bílý...
před 23 hod
Fotografie
Michal přidal úlovek Amur bílý...
před 23 hod
Fotografie
Michal přidal úlovek Amur bílý...
před 23 hod

Máte doma malého rybáře? Pořiďte mu první povolenku zdarma!

Marek iRybářství 24. ledna 2023 0 komentářů
povolenka

foto: Marek Kožušník

ČRS a MRS

Začíná s vámi chodit k vodě syn nebo dcera? Propadli stejně jako vy kouzlu rybaření? Chcete jim pořídit první povolenku? Dobrá zpráva je, že by mohla být zdarma.

text: Marek Kožušník s využitím textu Lukáše Mareše, mluvčího ČRS

Český rybářský svaz pokračuje i v roce 2023 s akcí první povolenka pro děti do 15 let zdarma. Letos se do ní zapojily Územní svaz města Prahy, Západočeský, Východočeský a Severočeský územní svaz.

REKLAMA

Pokud je tedy vaše MO ČRS pod Středočeským, Jihočeským nebo Moravskoslezským územním svazem, akce se vás bohužel netýká.

Podmínky jsou jednoduché – dítě musí být ve věku od 6 do 15 let, musí být členem ČRS a musí jít o jeho opravdu první povolenku k lovu ryb. Pokud tedy zajdete se svým potomkem do své místní organizace, předložíte jeho platnou členskou legitimaci a platný rybářský lístek, dítě dostane územní povolenku na rok 2023 zdarma.

REKLAMA

Další benefity

Západočeský územní svaz a Územní svaz města Prahy navíc umožňují získání celosvazové mimopstruhové nebo pstruhové povolenky. V tom případě za dítě zaplatíte jen rozdíl cen obou povolenek. Samozřejmě i v tomto případě platí, že musí jít o první povolenku v životě.

A výhody pořád nekončí. Pokud dítě ve věku od 6 do 15 let získá v roce 2023 svou první povolenku, může si koupit knihu Rybářství a rybolov za poloviční cenu (tedy 345 Kč). Stačí vyplnit a odeslat objednávku prostřednictvím www.rybsvaz.cz a přiložit kopii (sken nebo foto) obou stran členské legitimace a první povolenky získané zdarma.

rybář
foto: Marek Kožušník

Dále si může pořídit předplatné časopisu Rybářství na jeden rok, a to také za poloviční cenu (tedy 540 Kč). Předplatné časopisu je nutné objednat prostřednictvím www.rybsvaz.cz. Za 540 Kč je tak možné získat více než 1200 stran poutavého i poučného čtení z českého i zahraničního rybářského prostředí.

Pokud rybář nejste a nevíte, jak své dítě přihlásit do ČRS, najít vhodnou místní organizaci nebo získat rybářský lístek, stačí se podívat na web Českého rybářského svazu. V sekci Jak se stát rybářem najdete všechny potřebné informace.

REKLAMA
REKLAMA
Líbil se vám článek?

Pošlete ho dál svým přátelům

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Diskuze k článku (0)

Novinky z iRybářství na váš e-mail

Články, videa, recepty a další novinky na váš e-mail. Mějte přehled