Fotografie
Jaroslav přidal úlovek Kapr obecný...
před 9 hod
Fotografie
Jaroslav okomentoval Makrela na klac...
před 12 hod
Fotografie
Jaroslav okomentoval Staročeská kapř...
před 12 hod
Fotografie
Jaroslav okomentoval Učíme se v Třeb...
včera
Fotografie
Jaroslav okomentoval Pstruh na grilu...
včera

Máte problémy s Českou poštou? My také!

strunc 19. prosince 2019 0 komentářů

Novinky

Text: David Štrunc

Titulní obrázek není zvolen náhodně. Opravdu se nám v poslední době rozmohl takový nešvar. Česká pošta občas nedoručí předplacený časopis Rybářství!

Není to pravidlem, samozřejmě se jich většina ke svým majitelům dostane, nicméně se množí případy, při nichž se naše časopisy někde (během přepravy) ztratí.

REKLAMA

Chcete znát názor České pošty? Zásilka není pojištěna, proto ztráta nikoho nezajímá. A že právě za doručování jsou placeni? S tím na zástupce této vypečené firmy nechoďte. Prý si máme zásilku pojistit. Jenže pokud bychom to udělali, bylo by pak poštovné dražší než samotný časopis!

Jak z toho ven? Řešení samozřejmě není snadné a kvůli tomu, že Česká pošta má na tuto službu u nás monopol, nelze problém vyřešit přechodem k jiné firmě. Proto jsme i v prosincovém čísle časopisu Rybářství uveřejnili krátký článek o tom, jak postupovat v případě, že vám časopis nebude doručen.

REKLAMA

Pokud jste z Prahy a okolí, není problém zařídit, že si budete moct předplacený časopis vyzvedávat u nás v redakci. Už nyní takové odběratele máme. Pokud byste měli o osobní odběr zájem, určitě se nám ozvěte!

Na závěr připojíme několik kontaktů, abyste je nemuseli hledat, pokud byste v redakci potřebovali cokoli vyřídit.

Máte-li dotaz nebo připomínky ohledně webových stránek či Facebooku, pište na Strunc@rybar-sro.cz.

Řešíte-li předplatné nebo to, že vám předplacený časopis nepřišel, můžete buď napsat na predplatne@rybar-sro.cz nebo zavolat na telefonní číslo 778 002 240. Předplacený časopis vám (pro vás samozřejmě bezplatně) zašleme znovu a zásilku necháme sledovat (sledování zásilek můžeme využívat jen u těch zásilek, které prokazatelně nedorazily – potřebujeme k tomu Váš telefonát nebo e-mail).

Na záběr bychom vám chtěli popřát co nejméně starostí a komplikací s tímto přepravcem. Věříme (už mnoho let), že se jeho služby do budoucna zlepší.

REKLAMA
REKLAMA
Líbil se vám článek?

Pošlete ho dál svým přátelům

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Diskuze k článku (0)

Novinky z iRybářství na váš e-mail

Články, videa, recepty a další novinky na váš e-mail. Mějte přehled