Fotografie
KLAPSIOVÁ okomentoval Lov candátů pří...
před 4 dny
Fotografie
Josef založil otázku Lov candátů pří...
před 4 dny
Fotografie
Jaroslav vložil recept Smažený kapr...
před 4 dny
Fotografie
Jakub přidal úlovek Kapr obecný...
před 4 dny
Fotografie
drax@seznam.cz přidal úlovek Sumec velký...
před 4 dny

Na výstavě For Fishing se plnily dětské sny

strunc 24. února 2020 0 komentářů

Novinky

Text: Zuzana Pustelníková, DDM Hlučín, foto: autorka

A protože do Prahy je cesta daleká, byla akce spojená s noclehem. Vyjeli jsme v pátek odpoledne. V autobuse byla cítit lehká nervozita a napětí.  „Co všechno uvidíme? Potkáme Jakuba Vágnera? Letos by měl být hostem i zápasník Attila Végh, který je vášnivým rybářem. Myslíš, že se se mnou vyfotí? Jaké návnady a krmení si nakoupím? Budu si tam moci něco vyzkoušet? Já potřebuji nové prsačky…“ Cesta tak uběhla rychle, ani jsme nemrkli a už jsme byli v postelích a těšili se na ráno.

V sobotu dne 22. února jsme se vydali do areálu výstaviště PVA EXPO PRAHA v pražských Letňanech. Celých 6 hal bylo vyčleněno pro nás, pro rybáře. V areálu bylo vše, na co si jen vzpomenete – prostě všechno, co je k rybaření potřeba. Včetně vystavovaných automobilů, lodí, obřích akvárií plných ryb, vodních nádrží, kde se daly vyzkoušet návnady, rybářských trenažerů, atd.

REKLAMA

Většina exponátů byla určená k vyzkoušení a u každého stánku bylo více než dost ochotných lidí, kteří rádi pomohli, poradili, vysvětlili. Při obědové pauze už bylo jasné, že domů s prázdnou rozhodně nepojedeme, každý měl svou tašku naditou k prasknutí Každý jsme si sdělovali své dojmy a zážitky a ten největší na nás ještě čekal. „Já jsem si koupil obřího plyšáka ve tvaru kapra! Já mám takové návnady, které jsem nutně potřeboval! Já jsem si koupil kšiltovku mé oblíbené značky. Já jsem dostal 3 kg krmení zdarma“. Konečně jsme došli k místu, kde byl Kuba Vágner. Vystáli jsme dlouhou frontu a Kuba se s každým z nás vyfotil a trpělivě se podepisoval tak, aby byli všichni spokojení. Mezitím nám stihl povyprávět, že se právě vrátil z výpravy z Amazonie.

Den se pomalu chýlil ke konci a na nás už opět čekal autobus. Panu řidiči jsme trošku zamotali hlavu s našimi nákupy, ale nakonec se všechno vešlo a my zamířili k domovu. Po zpáteční cestě jsme se všichni shodli, že tenhle výlet byl prostě splněný sen!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
Líbil se vám článek?

Pošlete ho dál svým přátelům

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Diskuze k článku (0)

Novinky z iRybářství na váš e-mail

Články, videa, recepty a další novinky na váš e-mail. Mějte přehled