Připravte se. A raději na všechno. Teprve pak si dokážete užít každou rybářskou výpravu na maximum. A abyste se přitom nemuseli omezovat prostorem, vyvinula společnost Agados právě pro vás přívěsný vozík RYBÁŘ.

text: komerční prezentace

Na základě potřeb rybářů vznikl prostorný přívěsný vozík, který poskytne dostatek úložného prostoru na všechny nezbytnosti na výpravu k vodě. Každý rybář sice ví, že rybářský lístek, platná povolenka a průkaz totožnosti patří do kapsy, ale všechno ostatní se už může bez potíží naložit na vozík.

Právě velkorysým úložným prostorem vozík překvapí. Vedle standardní výstroje můžete přihodit i výbavu na improvizované vaření v přírodě a k tomu třeba i dostatek suchého dřeva, abyste pak u vody neztráceli čas jeho hledáním, využili volnost a svobodu naplno a oddali se své vášni.

foto: Agados.cz

Jako rybáři oceníte přední otevírací čelo, nástavby bočnic i lehké laminátové víko. Samozřejmostí je opěrné kolečko s držákem a opěrné nohy. Nástavby bočnic mají 400 mm a ložnou výšku přívěsu tak navýšíte na úctyhodných 800 mm, při sundání nástavby s namontovaným víkem vám zůstane klasický valník s předním otevíráním.

Víko je uzamykatelné, takže se můžete plně soustředit na rybolov a nenechat se nervovat představou ukradené výbavy. Navíc si můžete vybrat jeho barvu, vzorník nabízí jak pastelovou variantu, tak metalízu.

foto: Agados.cz

Přívěsný vozík RYBÁŘ je jen jednou z novinek společnosti Agados. Český výrobce nabízí brzděné i nebrzděné přívěsy do 750 kg a do 3500 kg. V nabídce má širokou škálu přívěsů různých rozměrů, které se mohou lišit nejenom použitými materiály, ale i možnostmi využití.

Ročně prodá okolo 30 tisíc přívěsů všeho zaměření, které z poloviny míří na zahraniční trhy. Nebojí se ani projektů, jakými jsou transportér na přepravu žiraf zkonstruovaný pro ZOO ve Dvoře Králové a své jméno společnost spojila s prestižním motoristickým seriálem Formule 1, kde zkonstruovala přívěs pro monopost stáje McLaren, ale i s Rally Dakar, kdy pomáhá s transportem závodních speciálů týmu Tomáše Ouředníčka.

foto: Agados.cz

Kromě nabídky civilního portfolia se firma zabývá výrobou speciálních přívěsů pro armádu. Vyrobila polní kuchyně, obojživelný terénní přívěs nebo cisternu na pitnou vodu. Výrobky z Velkého Meziříčí využívá nejenom česká armáda, ale i zahraniční včetně složek integrovaného záchranného systému. Firma rovněž zajišťuje kompletní servis svých výrobků a prodej autorizovaných náhradních dílů.

foto: Agados.cz
foto: Agados.cz
foto: Agados.cz
foto: Agados.cz
foto: Agados.cz
foto: Agados.cz
foto: Agados.cz