Fotografie
Veronika okomentoval Vlkouš vám před...
před 53 min
Fotografie
Ladislav okomentoval Na jaké pruty a...
před 4 dny
Fotografie
Ladislav okomentoval Stojan...
před 4 dny
Fotografie
Ladislav okomentoval Prut...
před 4 dny
Fotografie
Ladislav okomentoval Vtip nevtip...
před 4 dny

Novinka pro rybáře. Společnost Agados představila nový přívěsný vozík

Marek iRybářství 15. března 2023 5 komentářů

foto: agados.cz

Komerční články

Připravte se. A raději na všechno. Teprve pak si dokážete užít každou rybářskou výpravu na maximum. A abyste se přitom nemuseli omezovat prostorem, vyvinula společnost Agados právě pro vás přívěsný vozík RYBÁŘ.

text: komerční prezentace

Na základě potřeb rybářů vznikl prostorný přívěsný vozík, který poskytne dostatek úložného prostoru na všechny nezbytnosti na výpravu k vodě. Každý rybář sice ví, že rybářský lístek, platná povolenka a průkaz totožnosti patří do kapsy, ale všechno ostatní se už může bez potíží naložit na vozík.

REKLAMA

Právě velkorysým úložným prostorem vozík překvapí. Vedle standardní výstroje můžete přihodit i výbavu na improvizované vaření v přírodě a k tomu třeba i dostatek suchého dřeva, abyste pak u vody neztráceli čas jeho hledáním, využili volnost a svobodu naplno a oddali se své vášni.

foto: Agados.cz

Jako rybáři oceníte přední otevírací čelo, nástavby bočnic i lehké laminátové víko. Samozřejmostí je opěrné kolečko s držákem a opěrné nohy. Nástavby bočnic mají 400 mm a ložnou výšku přívěsu tak navýšíte na úctyhodných 800 mm, při sundání nástavby s namontovaným víkem vám zůstane klasický valník s předním otevíráním.

REKLAMA

Víko je uzamykatelné, takže se můžete plně soustředit na rybolov a nenechat se nervovat představou ukradené výbavy. Navíc si můžete vybrat jeho barvu, vzorník nabízí jak pastelovou variantu, tak metalízu.

foto: Agados.cz

Přívěsný vozík RYBÁŘ je jen jednou z novinek společnosti Agados. Český výrobce nabízí brzděné i nebrzděné přívěsy do 750 kg a do 3500 kg. V nabídce má širokou škálu přívěsů různých rozměrů, které se mohou lišit nejenom použitými materiály, ale i možnostmi využití.

Ročně prodá okolo 30 tisíc přívěsů všeho zaměření, které z poloviny míří na zahraniční trhy. Nebojí se ani projektů, jakými jsou transportér na přepravu žiraf zkonstruovaný pro ZOO ve Dvoře Králové a své jméno společnost spojila s prestižním motoristickým seriálem Formule 1, kde zkonstruovala přívěs pro monopost stáje McLaren, ale i s Rally Dakar, kdy pomáhá s transportem závodních speciálů týmu Tomáše Ouředníčka.

foto: Agados.cz

Kromě nabídky civilního portfolia se firma zabývá výrobou speciálních přívěsů pro armádu. Vyrobila polní kuchyně, obojživelný terénní přívěs nebo cisternu na pitnou vodu. Výrobky z Velkého Meziříčí využívá nejenom česká armáda, ale i zahraniční včetně složek integrovaného záchranného systému. Firma rovněž zajišťuje kompletní servis svých výrobků a prodej autorizovaných náhradních dílů.

foto: Agados.cz
foto: Agados.cz
foto: Agados.cz
foto: Agados.cz
foto: Agados.cz
foto: Agados.cz
foto: Agados.cz
REKLAMA
REKLAMA
Líbil se vám článek?

Pošlete ho dál svým přátelům

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Diskuze k článku (5)

  1. A cena? Ta je tajná?

  2. Dobrý den, cena určitě tajná není. Přívěs má však velké množství variabilních možností, tudíž uvést jednu cenu by bylo zavádějící. Rádi s Vámi probereme konkrétně Vaši představu a konkrétně ji naceníme.
    Neváhejte se na nás obrátit na email obchod@agados.cz, telefon 566 653 311.
    Štrejbarová, obchodní oddělení

  3. Co je na něm prosím rybářské? Že místo černého víka má zelené? Obyčejný vozík s marketingovým tahem v názvu…..

    1. Tento vozík mám asi 4 roky. To ještě nebyl pro rybáře. Laminátový vršek je už je celý rozpraskaný, je to absolutně nevhodný materiál. Dalším problémem je uchycení desky dna ve předu, pouze na dva vraťáky. Je to nedostatečné a postupně dojde k vymačkání hlav šroubů do desky.

  4. Proč nelze u vozíku rybář sundat horní laminátové víko a použít ho jako pramičku??

Novinky z iRybářství na váš e-mail

Články, videa, recepty a další novinky na váš e-mail. Mějte přehled