Značka Mivardi oslaví v roce 2024 výročí dvaceti let na trhu. Během této doby se z malé lokální značky stala jedna z nejznámějších značek rybářských potřeb ve střední Evropě.

text: komerční prezentace

Hlavní část sortimentu Mivardi dnes tvoří ucelená nabídka kaprařského náčiní střední a vyšší třídy. Zastoupeny jsou i produkty pro lov na feeder a plavanou.

Součástí značky je i vlastní výrobní závod na produkci sypkých krmiv, boilies, pelet a veškerých souvisejících doplňků. Zboží značky Mivardi je dostupné zákazníkům ve většině Evropských zemí a na domácím trhu v České republice je tato značka již mnoho let suverénní jedničkou.

V rámci oslav významného výročí značky Mivardi se mohou naši příznivci těšit na velké množství novinek včetně řady inovativních produktů, na jejichž vývoji pracujeme delší dobu a které budou představeny na sezónu 2024. Některé z důležitých novinek se však začnou objevovat na trhu již v první polovině 2023.

Všichni zákazníci u těchto novinek jistě na první pohled zaznamenají velmi podstatnou změnu – zcela nové logo značky MIVARDI. Představením nového loga zahajujeme několik měsíců dlouhé období prezentace produktových novinek a příprav na jubilejní sezónu 2024.

Nové logo se vyznačuje novým vizuálním prvkem hexagonu a dominantního písmene M jakožto tradičního identifikačního prvku značky. Moderní provedení tohoto symbolu stejně jako řešení vlastního logotypu MIVARDI vyznává výrazné, čisté a přesné linie. Je snadno zapamatovatelné a identifikovatelné. Svým pojetím plně koresponduje s principy, uplatňovanými ve vývoji našich produktů a s novým designovým jazykem značky.

Cílem našich produktů je nabízet moderní konstrukce s řadou inovací a důrazem na čistotu designu a funkční detaily. Děkujeme všem zákazníkům za přízeň, kterou naší značce věnují již téměř 20 let. Bude nám ctí pro vás nadále vyvíjet a vyrábět náčiní, které vám pomůže k dosažení vašich rybářských snů.