Fotografie
ashburtongrove@seznam.cz přidal úlovek Amur bílý...
před 12 hod
Fotografie
Jaroslav přidal úlovek Kapr obecný...
před 12 hod
Fotografie
Ladislav přidal úlovek Kapr obecný...
před 12 hod
Fotografie
Veronika okomentoval Vlkouš vám před...
před 14 hod
Fotografie
Ladislav okomentoval Na jaké pruty a...
před 5 dny

OBRAZEM: Natura Viva pokračuje až do neděle, ČRS má za sebou některá významná setkání

Marek iRybářství 24. května 2024 0 komentářů
Natura Viva

foto: ČRS

ČRS a MRS +13 dalších fotek

Včerejším dnem se otevřely brány Výstaviště Lysá nad Labem, aby tak odstartoval letošní ročník výstavy Natura Viva. Za ČRS promluvil na slavnostním zahájení předseda ČRS Karel Mach. Výstava potrvá až do neděle 26. 5., přijďte se za námi podívat.

text: za ČRS Lukáš Mareš

Expozice ČRS tradičně přináší spoustu aktivit především pro návštěvníky z řad dětí, kteří mohou vyzkoušet simulátor zdolávání trofejního úlovku, laserovou střelnici na kormorána či se nechat zvěčnit karikaturistou.

REKLAMA

ČRS má také za sebou některá významná setkání. Navštívili nás například: ministr zemědělství Marek Výborný, 1. místopředsedkyně PS PČR Věra Kovářová, předseda nejsilnější opoziční strany, poslanec Andrej Babiš, předseda Zemědělského výboru PS PČR Michal Kučera s dalšími členy Zemědělského výboru PS PČR, předseda Podvýboru pro myslivost, rybářství, včelařství, zahrádkářství a chovatelství PS PČR Josef Kott a místopředsedkyně Margita Balaštíková, poslankyně Jaroslava Pokorná Jermanová, vrchní ředitel Sekce lesního hospodářství MZe Patrik Mlynář, vrchní ředitel Sekce ochrany přírody a krajiny MŽP Michal Servus, výkonná ředitelka Svazu měst a obcí ČR Radka Vladyková a další zástupci Parlamentu ČR, státní správy a mnozí významní hosté.

REKLAMA
REKLAMA
Líbil se vám článek?

Pošlete ho dál svým přátelům

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Diskuze k článku (0)

Novinky z iRybářství na váš e-mail

Články, videa, recepty a další novinky na váš e-mail. Mějte přehled