Fotografie
Jaroslav přidal úlovek Kapr obecný...
před 9 hod
Fotografie
Jaroslav okomentoval Makrela na klac...
před 12 hod
Fotografie
Jaroslav okomentoval Staročeská kapř...
před 12 hod
Fotografie
Jaroslav okomentoval Učíme se v Třeb...
včera
Fotografie
Jaroslav okomentoval Pstruh na grilu...
včera

Podívejte se pod hladinu!

strunc 4. července 2020 0 komentářů

Komerční články

Zná to asi každý rybář. Mžourání do vody, od které se odrážejí sluneční paprsky, doprovázené větrem či prachem v ovzduší, může vést k rychlé únavě očí, k jejich podráždění a následně i bolestem hlavy. Absence brýlí může vycházku k vodě pěkně znepříjemnit, navíc může oči i nevratně poškodit. Proto bychom na opravdu kvalitní brýle neměli nikdy zapomínat. Jaké jsou ale ty opravdu kvalitní?

Rádi bychom Vám zde představili zcela novou technologii slunečních polarizačních brýlí Wiley X CAPTIVATE. V čem je unikátní?

Sytější barvy

Naše oči mohou snadno rozlišit modré, zelené a červené vlnové délky podél viditelného spektra světla. Avšak tam, kde se modré, zelené a červené vlnové délky slučují, lidské oko může mít problém vidět jasně. Čočky CAPTIVATE ™ odfiltrují matoucí světlo a zjemní barevné spektrum pro oko. Výsledkem jsou kontrastnější a sytější barvy.  

REKLAMA

Jasnější vidění, lepší vnímání hloubky

Modré světlo o krátkých vlnových délkách vytváří kolem objektů vizuální opar. Odfiltrováním tohoto „špatného modrého světla“ čočky CAPTIVATE výrazně zvyšují jasnost vidění. Tím také napomáhají lepšímu vnímání prostoru a hloubky.

Eliminace UV zážení a škodlivého modrého světla (HEV)

CAPTIVATE filtrují škodlivé UV a HEV záření, která způsobují šedý zákal a makulární degeneraci.

REKLAMA

Vyšší kontrast

Čočky CAPTIVATE jsou vyráběny v několika barevných odstínech, aby zlepšovaly zrak v různých prostředích. Každý si tak může vybrat brýle vhodné pro určitou činnost, jako je například rybaření na moři, rybaření v mělké vodě atd.

Vyšší ostražitost, lepší nálada

Čočky CAPTIVATE zároveň umožňují průchod „prospěšného“ modrého světla. To ovlivňuje lidské biologické hodiny a má vliv na spánkový cyklus. Toto modré světlo také zvyšuje ostražitost, napomáhá paměti a zlepšuje náladu.

 Oleofobní povrchová úprava

Nové brýlové čočky Wiley X CAPTIVATE jsou z vnější strany potaženy oleofobní vrstvou. Ta nutí nejen molekuly vody, ale také částice prachu, špíny, sněhu i oleje aktivně stékat z povrchu. Na čočce tak nevzniká film, který by zhoršoval vidění, a čočky je díky tomu mnohem snadnější čistit.

O brýlích Wiley X

Brýle Wiley X jsou navrženy tak, aby dokázaly ochránit zrak a zlepšit viditelnost i v těch nejextrémnějších podmínkách. Jednu z osmi vrstev čoček Wiley X tvoří POLARIZAČNÍ FILTR. Ten brání tomu, aby k očím prošly odražené paprsky, jejichž vlnění se pohybuje v horizontální rovině. Dvě extra tvrzené vrstvy v podobě pružného filmu CHRÁNÍ ČOČKY PROTI POŠKRÁBÁNÍ, vytváření povrchových trhlin nebo popraskání. Hlavní ochranné vrstvy čoček Wiley X jsou vyrobeny z polykarbonátu, jejichž struktura je tvořena atomy uhlíku a fenolu. Ty dodávají brýlím až DESETINÁSOBNĚ VYŠŠÍ ODOLNOST proti nárazu než u běžných skleněných čoček. Spolehlivost a bezpečnost brýlí Wiley X je testována a certifikována Americkým národním standardizačním institutem (ANSI).

Obroučky brýlí Wiley X jsou konstruovány z prakticky nezničitelného TriloidTM nylonu a jsou anatomicky tvarované podle tvaru lidské hlavy, tudíž dokonale sedí na obličeji, nepadají ani při prudkých pohybech. Na vybrané modely brýlí je možné dosadit zcela unikátní PLOVOUCÍ GASKET (neboli těsnění) ze speciální pěny. Ten dokonale přilne k obličeji a pod brýle se nedostane žádné znečištění, proudící vzduch ani boční záření. Zároveň při pádu do vody udrží brýle na hladině.

Svůj cíl tak můžete sledovat zcela nerušeně i ve velmi náročných světelných podmínkách. Dopřejte svým očím během rybolovu maximální komfort, zvyšte tak rapidně svoji šanci na dobrý úlovek.

Více informací na store.moris-distribution.cz.

REKLAMA
REKLAMA
Líbil se vám článek?

Pošlete ho dál svým přátelům

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Diskuze k článku (0)

Novinky z iRybářství na váš e-mail

Články, videa, recepty a další novinky na váš e-mail. Mějte přehled