Fotografie
Vojtech přidal úlovek Pstruh obecný...
před 23 hod
Fotografie
Vojtech přidal úlovek Kapr obecný...
před 23 hod
Fotografie
Michal přidal úlovek Amur bílý...
před 23 hod
Fotografie
Michal přidal úlovek Amur bílý...
před 23 hod
Fotografie
Michal přidal úlovek Amur bílý...
před 24 hod

Rybáři z MO Bohutín předali lékařům poukaz na vánoční kapry, aby vyjádřili vděk za práci během pandemie

strunc 1. prosince 2020 0 komentářů

ČRS a MRS

Koronavirus se na nás valí ze všech stran, nejvíce ohrožení jsou však zdravotníci, kteří s ním musejí denně přicházet do styku. Rybáři z MO Bohutín se rozhodli těmto lidem poděkovat a věnovat jim vánoční kapry.

Text: Evelína Jurdáková –  MO ČRS Bohutín, foto: MO ČRS Bohutín

Přesně měsíc před Štědrým dnem navštívili zástupci MO Bohutín předseda Lumír Mazánek a hospodář Martin Šmejkal Hematologicko-transfúzní oddělení Oblastní nemocnice Příbram, kde se setkali se zaměstnanci transfúzního oddělení a se zástupcem spolku Českého červeného kříže, aby předali dar v podobě poukazu na odběr vánočních kaprů.

REKLAMA

„Velice mě těší, že dnes mohu jménem Českého rybářského svazu a její Místní organizace Bohutín předat tento poukaz jako poděkování za práci, kterou transfúzní stanice společně s Českým červeným křížem odvádí. Velice si vážím vaší práce a děkuji, že vás tu máme!“ Takto zněla slova, která přednesl předseda MO Bohutín pan Lumír Mazánek při návštěvě transfúzní stanice.

Členové výboru MO Bohutín pravidelně navštěvují výlovy na Dobříši a jako odměnu dostanou několik kaprů a právě tyto deputátní ryby se rozhodili darovat. Zástupcům MO Bohutín bylo velkou ctí se setkat se zaměstnanci transfúzního oddělení a moci je alespoň takto odměnit za práci, kterou odvádí, zejména v této nelehké době.

REKLAMA

A proč zrovna transfúzní oddělení? Laboratorní provozy jsou často opomíjeny, byť jsou pro chod nemocnice nepostradatelné.

Závěrem bychom chtěli za všechny členy MO Bohutín poděkovat všem zdravotníkům a ostatním v první linii při boji s onemocněním covid-19 za jejich záslužnou a obětavou práci.

REKLAMA
REKLAMA
Líbil se vám článek?

Pošlete ho dál svým přátelům

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Diskuze k článku (0)

Novinky z iRybářství na váš e-mail

Články, videa, recepty a další novinky na váš e-mail. Mějte přehled