Fotografie
Jaroslav vložil recept Makrela na klac...
před 4 hod
Fotografie
Jaroslav okomentoval Matjesy ze slad...
před 4 hod
Fotografie
Jaroslav přidal úlovek Kapr obecný...
před 6 hod
Fotografie
martimo@email.cz přidal úlovek Kapr obecný...
před 6 hod
Fotografie
martimo@email.cz přidal úlovek Amur bílý...
před 6 hod

Rybářský opasek jako stylový dárek

strunc 6. listopadu 2020 0 komentářů

Komerční články

Máte v rodině rybáře a rádi byste ho obdarovali nějakým stylovým, ale i kvalitním a praktickým narozeninovým nebo vánočním dárkem? V naší kategorii rybářských dárků můžete vybírat z mnoha krásných opasků.

Rybářské opasky jsou k dostání v různých barevných provedeních, vybírat můžete z různých šířek a délek. Délku opasků můžete podle potřeby upravovat díky zubovému mechanismu přezky.

Tyto praktické opasky pro rybáře jsou vyrobeny z kvalitního pevného textilu nebo luxusní kůže. Textilní provedení je vhodné pro běžné nošení a opasek tak skvěle poslouží při rybolovu nebo jakékoliv jiné činnosti. Kožený opasek je pak luxusní záležitostí a může být bez obav používán i při společenských akcích nebo jednáních.

REKLAMA

Masivní přezka vás svým provedením upoutá na první pohled.  Je vyrobená z kvalitní slitiny, která zaručuje pevnost a dlouhou životnost.  Na všech typech opasků najdete perfektně provedený  3D motiv kapra. Přezky u textilních pásků navíc slouží jako praktický otvírák na láhve.

Rybářský opasek zajisté splní vaše představy o stylovém dárku a udělá radost nejen rybářům, díky svému luxusnímu provedení je vhodný pro každého muže. Všechny kožené opasky jsou baleny do luxusní dárkové krabičky obsahující pěnu, která umožní umístění přezky s rybářským motivem do středu tak, aby upoutala pozornost obdarovaného ihned po otevření. Pokud však chcete něco neotřelého, můžete si objednat textilní opasek ve stylové plechovce.

REKLAMA

 Při nákupu jakéhokoliv dárku nad 1000 Kč nehradíte poštovné, vše vám pošleme zdarma.

Kompletní nabídku dárků pro rybáře, policisty, hasiče a další najde na www.darking.cz.

REKLAMA
REKLAMA
Líbil se vám článek?

Pošlete ho dál svým přátelům

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Diskuze k článku (0)

Novinky z iRybářství na váš e-mail

Články, videa, recepty a další novinky na váš e-mail. Mějte přehled