Proč hned zaseknout? Nástrahy teď pustíme k vodě, ale pár návnad bychom měli: do mokra, do zimy i do tepla. Co třeba boty, ve kterých máš nohy v suchu, i když na břehu už dávno padla rosa? Nebo zateplené kapsáče, ve kterých můžeš chytat celou noc? A co teprve bunda z bavlněného plátna s odepínací vestou?

Rybníky a řeky už jsou zase oázami klidu, a tak je ideální čas vyrazit. Ať už na „lehko“ nebo na „těžko“, určitě ale v teplejším oblečení. Podzimní rána a večery už vyžadují něco víc a my pro tebe máme pár tipů, díky nimž kromě ryb nechytíš i něco horšího…

Spodek v teple. V BUSHMAN kalhotách MONTGOMERY si u vody užiješ i za chladnějšího počasí.

Základ? Nohy v teple!

Když víš, kam na dravce, máš vyhráno. V říjnu berou jako diví, a pokud se řádně oblékneš, určitě se dočkáš. V BUSHMAN kalhotách MONTGOMERY navíc v teple a pohodlí, protože jsme jim přidali příjemnou podšívku z kostkovaného flanelu. Čímž jejich přednosti zdaleka nekončí. Kvalitní a odolné bavlněné plátno, jemné na dotek, jsme na vnějších stranách nohavic a v sedle opatřili trojitým švem a pořádnou zátěž snesou i dvojitá zpevněná poutka na opasek. Boční ploché kapsy jsme osadili odolným YKK zipem a schovali dovnitř nohavic. Vnitřní límec pasu jsme zpevnili bavlněnou stuhou, zpevněné jsou i lemy horních předních kapes. A máme je i v prodloužených délkách.

Kvalitu hledej v detailu. U BUSHMAN bundy WOLF najdeš spoustu i skrytých vychytávek.

Co navrch? Zaměř se na detail

Když nebude zrovna pršet, oceníš kvalitní vrchní vrstvu. V bundách máme co nabídnout – třeba BUSHMAN bundu WOLF. Patří k tomu nejlepšímu, co vytváříme, a protože je inspirovaná oblečením amerických výsadkářů při vylodění v Normandii, určitě ti poslouží i při čekání na úlovek u českých vod. Bundu jsme vybavili pro celoroční nošení, takže je 3 v 1. Má totiž integrovanou fleecovou vestu, kterou můžeš nosit i samostatně. Mimochodem: na téhle BUSHMAN bundě najdeš nejen kvalitní japonské zipy YKK, které se při zapínání ani rozepínání prostě nezadrhnou, ale hlavně spoustu praktických kapes, kam hravě uložíš vše potřebné.

Do sucha i do deště. V BUSHMAN botách RANGER tě ani mokro nezastaví.

V suchu i za deště

No, a kdyby mělo pršet, nebo jen padala rosa, máme pro tebe řešení. Do BUSHMAN bot RANGER ti totiž nezateče. Promočení spolehlivě zabrání svršek z voděodolného nylonu, aby se ti zároveň nohy nezapařily, použili jsme v podšívce zpevňující prodyšnou síťku nanesenou na Kingtex membráně, která zabraňuje průniku vody dovnitř a zároveň umožňuje odvod vodních par směrem ven. O komfort a pohodlí uvnitř se pak stará i funkční vložka z BK meshe naneseného na polyuretanové pěně polyyou, která zajišťuje měkký došlap a je zesílená v patní části a pod prsty. Boty jsou lehké a odpružené a zvýšenou ochranu proti uklouznutí jim dodává kvalitní kaučuková pryž s mezivrstvou z EVA polymeru.

Ať vyrazíš na plavanou, položenou nebo přívlač, vyzkoušej oblečení BUSHMAN. Určitě si vybereš takové, které tě podrží. Ale pozor: rybního berku před porybným ani sebelepší vybavení neochrání. Což určitě víš, tak Petrův zdar! A ať ti berou.

Napsat komentář