Fotografie
okomentoval VIDEO: Co se dě...
včera
Fotografie
Jaroslav přidal úlovek Kapr obecný...
předevčírem
Fotografie
Jaroslav přidal úlovek Kapr obecný...
před 4 dny
Fotografie
Jaroslav okomentoval Makrela na klac...
před 4 dny
Fotografie
Jaroslav okomentoval Staročeská kapř...
před 4 dny

UNICARP III – Novinka 2020

strunc 30. dubna 2020 0 komentářů

Komerční články

Nový model UNICARP III s možností volby barvy navazuje na  úspěšnou řadu indikátorů UNICARP. Do jeho originálně řešeného, kompaktního a voděodolného těla byla vložena elektronika té nejlepší kvality.

Dvojitá kontrola výrobu nám dovoluje poskytnout tříletou záruku, což řadí tento výrobek do nejvyšší kategorie na trhu. Unicarp III disponuje nejen originálním vzhledem, ale řadou UNI-kátních funkcí reflektující potřeby předních kaprařů a reaguje i na obecné požadavky běžných rybářů, např. funkce „Incognito“ – indikace záběru pouze na přijímači; „Lighthouse“ pro lokalizaci lovného místa při zavážení, „Alarm“ proti krádeži prutů; „Drop back“ funkce – zpětný záběr (padák) indikovaný na „S“ LED panelu a zvukem, probíhá intuitivně tak jako u předchozího modelu.

Pro přehlednost byl tento model vybaven pro zapnutí a  vypnutí indikátoru páčkou. Zapnutím do polohy ON na „S“ panelu navíc zobrazuje podíl dílků aktuálního nabití 9V baterie.

REKLAMA

Regulace hlasitosti „V“, tónu „T“ a citlivosti „S“ je volena klasickými potenciometry se zobrazením hodnoty na  „S“ panelu. Modifikace nočního osvětlení, rolničky, paměťové diody a majáku je ovládáno tlačítkem – ZICO. Tímto se značně zpřehlednila volba jednotlivých funkcí a je zcela intuitivní.

Napájení je řešeno 9V baterií, která je volně dostupná ve většině obchodů, nicméně životnost baterie určuje používání indikátoru (vzdálenost mezi indikátorem a  přijímačem, používání přední zavážecí diody apod.). S přijímačem lze snadno spárovat až 6 indikátorů s unikátním kódováním. Jednotlivé indikátory Unicarp  III lze spárovat i s předchozím přijímačem setů UNICARP (ID UNI 2, UNI 3, UNI 4) a rovněž s přijímačem UNICARP II, a to stejným, jednoduchým způsobem. Dostupnost pro jednotlivé indikátory řady Unicarp III je docílena prodloužením antény v jeho těle a  dosahuje více než 200 m. Více o jednotlivých funkcích se dočtete v návodu viz „přílohy ke zboží“.

REKLAMA

Výrobek se také dodává v kufříkových sadách 2+1, 3+1, 4+1. Výhodou Unicarpu III je, že nemusíte vybírat barvu do  vašeho setu, jelikož na Unicarpu III lze libovolně přepínat barvy – poslední zvolená se uloží do nastavení – se svojí pozicí kanálu na přijímači (max. 6 barev: žlutá, zelená, modrá, červená, fialová, bílá).

REKLAMA
REKLAMA
Líbil se vám článek?

Pošlete ho dál svým přátelům

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Novinky z iRybářství na váš e-mail

Články, videa, recepty a další novinky na váš e-mail. Mějte přehled