Fotografie
Vojtech přidal úlovek Pstruh obecný...
před 16 hod
Fotografie
Vojtech přidal úlovek Kapr obecný...
před 16 hod
Fotografie
Michal přidal úlovek Amur bílý...
před 17 hod
Fotografie
Michal přidal úlovek Amur bílý...
před 17 hod
Fotografie
Michal přidal úlovek Amur bílý...
před 17 hod

VIDEOUPOUTÁVKA: Problematika pstruhových vod očima hospodáře MRS, umisťování nástrahy pod háček a nejtěžší český kapr. To je červencové Rybářství

Ondřej Cupal 2. července 2020 0 komentářů

Uncategorized

Problematice pstruhových vod jsme se v Rybářství věnovali v předchozích číslech a pokračujeme v tom i nyní. Tentokrát v rozhovoru s předsedou hospodářského odboru ČRS Václavem Horákem a v textu hospodáře MRS Petra Spurného.

text: Ondřej Cupal

Rybářský matador Milan Tychler vysvětlí, proč umisťovat nástrahu pod háček a Pavel Vohralík společně s doktorem Bořkem Drozdem z FROV Jihočeské univerzity zapřemýšlí nad etickou otázkou, jestli je vhodné lovit odpočívající ryby u hladiny.

REKLAMA

Velká cestovatelka Kateřina Švagrová nás vezme na cestu do Brazílie za lovem arapaim.
Pokud vás červencové číslo Rybářství zaujalo, můžete si ho zařídit na našem e-shopu. Pokud byste si rádi pořídili předplatné (600 Kč za rok), můžete tak udělat zde.

Stále také trvá naše akce tří výtisků zdarma pro děti. Děti do 15 let mohou vyzkoušet dostávat časopis do schránky tři měsíce zdarma. A pokud by v tom chtěli pokračovat, poskytujeme jim na celý první rok slevu 50 %. Jejich rodiče tak bude časopis stát 300 Kč na rok. Pokud máte o tuto akci zájem, stačí napsat na predplatne@rybar-sro.cz.

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
Líbil se vám článek?

Pošlete ho dál svým přátelům

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Diskuze k článku (0)

Novinky z iRybářství na váš e-mail

Články, videa, recepty a další novinky na váš e-mail. Mějte přehled