Fotografie
Vojtech přidal úlovek Pstruh obecný...
před 22 hod
Fotografie
Vojtech přidal úlovek Kapr obecný...
před 22 hod
Fotografie
Michal přidal úlovek Amur bílý...
před 23 hod
Fotografie
Michal přidal úlovek Amur bílý...
před 23 hod
Fotografie
Michal přidal úlovek Amur bílý...
před 23 hod

Výzva pro všechny rybáře: Chytili jste trofejní rybu? Napíšeme o vás!

Marek iRybářství 21. července 2021 0 komentářů
parma obecná

Petr Jakubka, jeden z vítězů loňské soutěže Nej Nej Nej. Foto: archiv autora

Šupiny

Někdy stačí jen vystavit fotku s úlovkem na sociálních sítích, jindy třeba chcete říct a ukázat víc. Jak vás u vody štípali komáři a proklínali jste je, protože na vás ryby už dvě hodiny kašlaly. A pak konečně přišel záběr. Dejte nám vědět, jak dlouho jste candáta, kapra nebo štiku zdolávali, na co jste rybu nalákali. A jak jste ji přelstili. Nebo že s vámi byla poprvé vnučka nebo syn a jak jim u toho svítily oči nadšením.

text: redakce

Pošlete nám několik fotografií úlovku, řeky nebo třeba samotného lovu na adresu kozusnik@rybar-sro.cz , přidejte přesně tyhle zajímavosti, popište, jak den u vody probíhal. O jakou rybu šlo, míru, hmotnost, datum, jestli šlo o svazovou vodu nebo soukromou, jak dlouho jste úlovek zdolávali, co jste u toho zažili, způsob lovu, jméno a e-mail.

REKLAMA

Spojíme se s vámi a společně vytvoříme článek, který zveřejníme na webu iRybářství v rubrice Šupiny. A vám za odměnu pošleme drobný rybářský dárek. Jak takový článek vypadá, se můžete podívat tady:

Vaše údaje budou navíc zařazeny do soutěže NEJ NEJ, která má v časopise Rybářství už padesátiletou tradici. „První celoroční vyhlášení soutěže proběhlo v roce 1972 za úlovky z roku předchozího. V příštím květnovém čísle se budou vyhodnocovat úlovky za rok letošní, tzn. 2021. Budeme mít 50. výročí,“ říká šéfredaktor časopisu Rybářství Ondřej Cupal. Zde najdete podmínky soutěže NEJ NEJ.

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
Líbil se vám článek?

Pošlete ho dál svým přátelům

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Diskuze k článku (0)

Novinky z iRybářství na váš e-mail

Články, videa, recepty a další novinky na váš e-mail. Mějte přehled