Fotografie
ashburtongrove@seznam.cz přidal úlovek Amur bílý...
včera
Fotografie
Jaroslav přidal úlovek Kapr obecný...
včera
Fotografie
Ladislav přidal úlovek Kapr obecný...
včera
Fotografie
Veronika okomentoval Vlkouš vám před...
včera
Fotografie
Ladislav okomentoval Na jaké pruty a...
před 5 dny

WILEY X – Nespouštějte ryby z očí

strunc 5. září 2019 0 komentářů

Komerční články

Foto: Igor Slavík

Odrazy slunečního záření od vodní hladiny výrazně zvyšují únavu očí, snižují zrakovou ostrost a zkreslují vidění. Proto jednu z osmi vrstev čoček Wiley X tvoří polarizační filtr. Ten brání tomu, aby k očím prošly odražené paprsky, jejichž vlnění se pohybuje v horizontální rovině. Právě ty totiž způsobují nepříjemné oslnění. Tato vrstva zároveň zabraňuje průchodu veškerého škodlivého UV záření.

Vnější vrstvy všech čoček Wiley X aktivně odpuzují vodu a led. Díky speciální nanotechnologii jsou molekuly vody nuceny spojovat se mezi sebou a místo mokrého povlaku a skvrn na brýlích tak vznikají větší vodní kapky, které rychle stékají po povrchu brýlových čoček a nezkreslují zrakovou ostrost. Hydrofobní povrchy jsou zároveň antistatické, čili odpuzují prach a další nečistoty.

REKLAMA

DCIM\101GOPRO\G0211966.JPG

Dvě extra tvrzené vrstvy v podobě pružného filmu chrání čočky proti poškrábání, vytváření povrchových trhlin nebo popraskání.

Hlavní ochranné vrstvy čoček Wiley X jsou vyrobeny z polykarbonátů, jejichž struktura je tvořena atomy uhlíku a fenolu. Ty dodávají brýlím až desetinásobně vyšší odolnost proti nárazu než u běžných skleněných čoček. Už vás nemusí trápit, když vám brýle upadnou na kámen, omylem na ně šlápnete nebo je zapomenete na dně brašny. Spolehlivost a bezpečnost brýlí Wiley X je testována a certifikována Americkým národním standardizačním institutem (ANSI).

REKLAMA

Volit můžete z několika desítek druhů brýlových čoček Wiley X dle světelné propustnosti, kontrastu či zabarvení. Od univerzálních pro celodenní nošení, až po vysoce specializované, jako jsou například čočky pro lov v mělké vodě.

Obroučky brýlí Wiley X jsou konstruovány z prakticky nezničitelného TriloidTM nylonu a jsou anatomicky tvarované podle tvaru lidské hlavy, tudíž dokonale sedí na obličeji, nepadají ani při prudkých pohybech. Na vybrané modely brýlí je možné dosadit zcela unikátní gasket (neboli těsnění) ze speciální pěny. Ten dokonale přilne k obličeji a pod brýle se nedostane žádné znečištění, proudící vzduch ani boční záření. Svůj cíl tak můžete sledovat zcela nerušeně v jakýchkoli podmínkách.

Dopřejte svým očím během rybolovu maximální komfort, zvyšte tak rapidně svoji šanci na dobrý úlovek.

Více informací na www.styleandsafety.cz.

REKLAMA
REKLAMA
Líbil se vám článek?

Pošlete ho dál svým přátelům

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Diskuze k článku (0)

Novinky z iRybářství na váš e-mail

Články, videa, recepty a další novinky na váš e-mail. Mějte přehled