Fotografie
Veronika okomentoval Vlkouš vám před...
před 5 min
Fotografie
Ladislav okomentoval Na jaké pruty a...
před 4 dny
Fotografie
Ladislav okomentoval Stojan...
před 4 dny
Fotografie
Ladislav okomentoval Prut...
před 4 dny
Fotografie
Ladislav okomentoval Vtip nevtip...
před 4 dny

Rybáři na Mělnicku se vyznamenali! Kontroly policie a RS proběhly bez jediného přestupku!

Marek iRybářství 28. března 2024 0 komentářů
rybářská stráž

ilustrační foto: Západočeský ÚS

ČRS a MRS

V minulém týdnu proběhla na Mělnicku kontrola rybářů a dodržování veřejného pořádku u vodních ploch. Policisté společně se strážníky Městské policie Mělník a rybářskou stráží během kontrol nezaznamenali ani jeden přestupek nebo pochybení. Policie o tom informuje na svých stránkách.

text: Marek Kožušník

„S hezkým počasím, které vylákalo na břehy řek a vodních ploch rybáře, vyrazili policisté společně se strážníky Městské policie Mělník a rybářskou stráží v minulém týdnu na kontrolu vodních ploch ve svém teritoriu. Jednalo se o řeky Vltavu a Labe a přilehlé vodní plochy,“ informovala policejní mluvčí Markéta Johnová.

REKLAMA

„Hlídky se zaměřily především na kontrolu rybářů, a to zejména zda chytají pouze ryby, které v této době mají, zda vlastní rybářský lístek a další ustanovení rybářského řádu. Prováděly také dohled na veřejný pořádek. Při této společné akci využily pěší hlídky. Během kontrol nezaznamenaly žádná pochybení,“ dodala policejní mluvčí.

Podobné kontroly budou podle mluvčí probíhat i nadále, a to nejen ve spolupráci s Městskou policií Mělník, ale i Městskou policií Neratovice, případně dalšími kolegy v celém teritoriu Územního odboru policie Mělník.

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
Líbil se vám článek?

Pošlete ho dál svým přátelům

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Diskuze k článku (0)

Novinky z iRybářství na váš e-mail

Články, videa, recepty a další novinky na váš e-mail. Mějte přehled