Fotografie
Jaroslav přidal úlovek Kapr obecný...
před 12 hod
Fotografie
Jaroslav přidal úlovek Kapr obecný...
včera
Fotografie
Jaroslav okomentoval Makrela na klac...
včera
Fotografie
Jaroslav okomentoval Staročeská kapř...
včera
Fotografie
Jaroslav okomentoval Učíme se v Třeb...
předevčírem

Tohle se prostě nedělá. Přesvědčili rybářku, aby na facebook napsala, že trofejního kapra chytila na jiné boilie, než na které skutečně chytala

Marek iRybářství 24. září 2021 0 komentářů

foto: FB Jany Pacovské

Novinky

Jana Pacovská chytala na jistém soukromáku a podařilo se jí ulovit největšího místního kapra. Měla ohromnou radost a samozřejmě se úlovkem pochlubila na facebooku. V tu chvíli se do toho vložili lidé z tohoto soukromého rybníku.

text: Marek Kožušník

„My Janu podporujeme, má od nás nějaké oblečení, podporujeme ji krmením. Už několik let je u nás v klubu,“ říká pro iRybářství majitel rybářského obchodu, v jehož „barvách“ Jana Pacovská chytá.

REKLAMA

Když ulovila zmiňovaného trofejního kapra, hned do svého domovského obchodu volala, celá šťastná. „Za chvíli mi volala znovu a omlouvala se mi – že ji správce toho revíru s dalšími lidmi donutili, ať do příspěvku na facebooku napíše úplně jinou značku krmení než tu od nás, se kterou chytala. Aby udělala reklamu někomu jinému. Ono se jí to pak rozleželo, bylo jí to líto, tak mi volala. Řekl jsem jí, že se mi to nelíbí. Ona z toho začala brečet a měla z toho trauma na celý víkend. Prostě ji využili,“ popisuje majitel rybářského obchodu.

„Bral jsem je jako spřízněný revír, ty lidi znám dlouho, jezdil jsem k nim dost často. Nechci z toho dělat aféru, je mi líto té holky. Navíc mě na facebooku lidi nařkli ze závisti, protože my máme taky svůj soukromák. A to jsem pod ten příspěvek, kde se chlubili cizím peřím, napsal, že tohle se nedělá,“ dodává majitel rybářského obchodu.

REKLAMA

Redakce iRybářství zná jména všech zúčastněných, nepovažuje ale za vhodné je zveřejňovat. Jde spíše o to, aby se dotčení chytili za nos – protože tohle se prostě mezi rybáři opravdu nedělá.

REKLAMA
REKLAMA
Líbil se vám článek?

Pošlete ho dál svým přátelům

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Diskuze k článku (0)

Novinky z iRybářství na váš e-mail

Články, videa, recepty a další novinky na váš e-mail. Mějte přehled