Fotografie
Hunter dal lajk úlovku od Michal...
před 12 hod
Fotografie
Kryštof dal lajk úlovku od Michal...
včera
Fotografie
Kryštof dal lajk úlovku od Michal...
včera
Fotografie
Ondřej dal lajk úlovku od Michal...
včera
Fotografie
sponer@apostolskacirkev.cz dal lajk úlovku od Jakub Anděl
včera

VIDEO: Žralok zaútočil na rybáře. Ten měl na obranu jen pádlo!

strunc 8. října 2019 0 komentářů

Video

Text: David Štrunc, video: Mr. Markus

Markus by o zážitku se žralokem mohl vyprávět! Vyrazil na své oblíbené místo lovit halibuty. Ti však ten den nebrali. Při přejezdu na další místo mu cosi bouchlo do kajaku (ve videu od času 1:03).

Zprvu tomu nevěnoval pozornost, protože ve vodě nic neviděl. Za chvíli se to však opakovalo a tentokrát uviděl žraloka kladivouna, který mu kousal do kajaku.

REKLAMA

Nikde v okolí nebyla žádná loď, která by ho zachránila a on věděl, že si musí poradit sám. Jedinou nadějí bylo dostat se na pevninu. Cestou musel odrážet neustálé útoky žraloka.

Markus si uvědomoval, že největší nebezpečí mu hrozí ve chvíli, kdy by ho žralok srazil do vody. „Asi by zkusil, jestli jsem k jídlu a kousl by do mě,“ popisuje na svém youtube kanále. Kousnutí by pro Markuse bylo smrtelné, lovil daleko od civilizace a cestou by pravděpodobně vykrvácel.

REKLAMA

Jeho boj o život nakonec skončil šťastným přistáním na pláži. „Ty jo! Právě jsem odrazil útok žraloka. Jaký byl váš den?” ptal se Markus ve videu, když z něj opadlo největší rozčílení.

„Oceán je divoké místo, kde se mohou stát divoké věci. Je to riziko, které musíte přijmout před tím, než vstoupíme do vody, “ píše Markus na svém kanále a dodává, že ho tento incident nepřiměje se na místo nevrátit. Už teď prý plánuje další výpravu.

REKLAMA
REKLAMA
Líbil se vám článek?

Pošlete ho dál svým přátelům

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Diskuze k článku (0)

Novinky z iRybářství na váš e-mail

Články, videa, recepty a další novinky na váš e-mail. Mějte přehled