Fotografie
Vojtech přidal úlovek Pstruh duhový...
před 3 hod
Fotografie
Antonín přidal úlovek Kapr obecný...
před 4 hod
Fotografie
Jaroslav okomentoval „Rybář“ házel u...
včera
Fotografie
Radek okomentoval „Rybář“ házel u...
včera
Fotografie
Radek okomentoval Zahájení pstruh...
včera

Tragédie na Slovensku: Ve štěrkovišti se utopil český rybář

Marek iRybářství 6. března 2024 0 komentářů
jezero

Štěrkoviště Nemšová, kde došlo k tragédii. Foto: SRZ MsO Trenčín

Novinky

V Nemšové na západním Slovensku v pondělí utonul v místním štěrkovišti český rybář. Okolnosti a příčiny úmrtí jsou prozatím předmětem vyšetřování. Informuje o tom Trenčianský Standard.

text: Marek Kožušník

Podle dostupných informací televize JOJ se muži během nahazování zachytil háček. Rybář ho chtěl uvolnit, procházel podél břehu, uklouzl, spadl do vody a utopil se. Není však vyloučeno, že ještě předtím dostal infarkt. Přesnou příčinu smrti určí pitva.

REKLAMA

„Dne 4. 3. 2024 v odpoledních hodinách bylo na mělčině štěrkoviště v katastru města Nemšová nalezeno tělo šestašedesátiletého muže, občana ČR, bez známek života. Na místo byla přivolána rychlá záchranná služba, která konstatovala smrt,“ uvedla pro Trenčianský Standard policejní mluvčí Ingrid Krajčíková.

„Dnes (v pondělí, pozn. red.) jsme byli v čase 14:00 kontaktováni Krajským operačním střediskem Záchranné zdravotnické služby, abychom poskytli resuscitaci pacientovi v lokalitě Jazero. Na místo vyjela posádka Dobrovolného hasičského sboru, která společně s příslušníky policie poskytovala muži pomoc až do příjezdu sanitky. I přes snahu všech zúčastněných se pacienta nepodařilo zachránit,“ informovali Hasiči Nemšová na Facebooku.

REKLAMA

„Okolnosti a příčiny úmrtí jsou předmětem vyšetřování. Policie zahájila trestní stíhání ve věci přečinu usmrcení. Navzdory snaze všech zúčastněných se pacienta zachránit nepodařilo,“ dodala policejní mluvčí.

REKLAMA
REKLAMA
Líbil se vám článek?

Pošlete ho dál svým přátelům

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Diskuze k článku (0)

Novinky z iRybářství na váš e-mail

Články, videa, recepty a další novinky na váš e-mail. Mějte přehled